reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Śliczne dzieło:) moje dziecię też rysuje mnie z brzuchembi dzidziusiem;)
Dziewczyny znacie wózki Jedo? Macie o nich jakieś opinie? W necie czytam raczej pozytywne [emoji846] wiadomo nie znajde wozka idealnego bez negatywnych opini [emoji3]
Ja taki mam, ale sprzed 10 lat, więc nie bardzo wiarygodna opinia;) byłam zadowolona (a wózek kupili tesciowie dla pierwszego wnuka, właśnie w 2008 roku, ja go przyjęłam w 2013). Na pewno koła były/są super.
 
reklama
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 26 kg:) nie wiem, jestem może dziwna, ale nie zrobiło to na mnie wrażenia, lekarz się nie czepiał. Jadłam wszystko od samego początku, ale też dużo się ruszalam, cwiczylam co drugi dzień itp. Tydzień po porodzie ważyłam mniej niż przed. Wtedy dopiero lekarz zwrócił mi uwagę, żebym się nie glodzila przypadkiem, a mi tak jakoś po prostu tyle spadło:/ teraz nie wiem ile mam na plusie, ale pewnie jakieś 4kg, zważę się za tydzień na wizycie.
 
Ja w pierwszej ciąży przytyłam 26 kg:) nie wiem, jestem może dziwna, ale nie zrobiło to na mnie wrażenia, lekarz się nie czepiał. Jadłam wszystko od samego początku, ale też dużo się ruszalam, cwiczylam co drugi dzień itp. Tydzień po porodzie ważyłam mniej niż przed. Wtedy dopiero lekarz zwrócił mi uwagę, żebym się nie glodzila przypadkiem, a mi tak jakoś po prostu tyle spadło:/ teraz nie wiem ile mam na plusie, ale pewnie jakieś 4kg, zważę się za tydzień na wizycie.
Farciara z Ciebie :) ja w pierwszej przytyłam 15 kg i czułam się jak orka, a też byłam aktywna. Mi się wydaje że nie mialabym tak łatwo zgubić wagi po porodzie. Niby nigdy nie byłam otyla jednak wolę mieć wszystko pod kontrolą ;)
 
Wreszcie jakaś dobra wiadomość: byłam na kontroli okulistycznej i przynajmniej ciśnienie w oczach mam dobre :D

Ja taki mam, ale sprzed 10 lat, więc nie bardzo wiarygodna opinia;) byłam zadowolona (a wózek kupili tesciowie dla pierwszego wnuka, właśnie w 2008 roku, ja go przyjęłam w 2013). Na pewno koła były/są super.
To Ty pewnie masz model Fyn (sama chciałam go kupić), a teraz kilka nowych modeli wypuścili.
 
Farciara z Ciebie :) ja w pierwszej przytyłam 15 kg i czułam się jak orka, a też byłam aktywna. Mi się wydaje że nie mialabym tak łatwo zgubić wagi po porodzie. Niby nigdy nie byłam otyla jednak wolę mieć wszystko pod kontrolą ;)
Ja na razie+3,ale kompletnie się tym nie przejmuje. Słodyczy nie wcinam w ogóle,a i tak przeważnie żyję na warzywach :)
Będzie dobrze dziewczyny,po ciąży się pomartwimy,a teraz cieszmy się z tegi,że jednak możemy w drodze wyjątku sobie pofolgować :D

Wróciłam z lab i niby krwi upuscili tyle co nic a głowa mnie boli :baffled:
 
reklama
Do góry