reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

A u mnie dziś niespodzianka, okazało się że mój brat będzie miał dziecko:) na początku się przeraziłam ale podejrzewałam że coś jest na rzeczy bo się podpytywał gdzie do lekarza chodzę... a przeraziłam się bo on ma 22 lata a dziewczyna 19. Z drugiej strony pomyślałam że sobie poradzą, on ogarnięty jest, spokojny, nie łazi po imprezach, nie pije, prace ma. Jakoś będzie:)
 
reklama
19t5d
U mnie już widać bardzo. 4kg na +
2018-04-26%2023.42.28.jpg
 

Załączniki

  • 2018-04-26%2023.42.28.jpg
    2018-04-26%2023.42.28.jpg
    82,2 KB · Wyświetleń: 491
Witam z rana:rofl:
Wczoraj i dziś Was nadrabialam bo tylko jeden dzień nie bylam a tu znowu ze 39 stron:szok: i dopiero teraz dogonilam :)
U mnie wizyta z usg każda 120zł więc da sie przeżyć no i co trzy tygodnie ale to fajnie bo częściej widzę dzidziola :D
Wczoraj jeździłam robić krew i mocz i cały dzień zakupy:biggrin2:
Teraz mam wizyte 2maja już nie mogę się doczekać:)
 
Ech....no nie pamiętam kto ile ma tu lat [emoji6] Faktycznie jest to problem. Ale też mogę popytać tylko napisz dla przypomnienia z której strony Warszawy jesteś.
Mam tam i rodzinę i znajomych...kto wie...może jednak okaże się to gdzieś blisko Ciebie.
Jestem z wawra. Może być Wawer, Praga południe, północ, Rembertów, wesoła.
 
reklama
Hej dziewczyny. Na szczęście rewolucje żołądkowe mi już przeszły i apetyt nawet wrócił. Myślę, że coś mi po prostu zaszkodziło. Właśnie widziałam w informacjach, że LOT planuje strajk na 1go maja - dobrze, że mam bilety na niedzielę, bo byłby ładny stres. Dzisiaj w Holandii Dzień Króla, więc pewnie pojedziemy na paradę do miasta :) dobrego dnia brzuchatki :)
 
Do góry