reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Dziewczyny wczoraj późnym wieczorem po raz 1 poczułam ruchy [emoji7] Tez macie tak, ze raz macica jest tak bardzo widoczna a po paru godzinach już nie? Dzisiaj rano jak leżałam to zrobiła mi się na brzuchu aż taka piłka [emoji23] Koleżanka śmieje się, ze dziecko się dupa odwróciło i to dlatego [emoji23]
Który masz tydzień? Ja jeszcze nie czuję
 
reklama
Teraz latam jak głupia i smaruje i cycki ( są ogromne ) i brzuch i uda. Jak do tego dojdą mi jeszcze rozstepy to już w ogóle będę happy :rolleyes:
Też nie czuję się atrakcyjna w ciąży, ale mam na to sposób :) myślę o tym, że ten czas jest przede wszystkim dla dziecka, najważniejsze, żeby z nim było wszystko ok. Po ciąży przyjdzie czas, żeby zająć się swoim ciałem, gubić kilogramy itd :)
 
Hihihi dziś wypłata wpłyneła to czuję że kupię ta sukienke :D:rolleyes:

Swoją drogą dziwna ta wypłata , mc temu była zupełnie inna , jutro do kadr zadzwonię skąd taka wielka różnica... Miała byś średnia z 12 m-cy , oki rozumiem ... Ale czemu jest co mc inna kwota , skąd wynika ... Jestem może czepialska albo szczegółowa ale coś mi tu nie gra i chce wiedzieć :sorry2::tak:
To napisz jak się czegoś dowiesz bo mam ten sam problem:/ ale mam "miłą" kadrową i nie zamierzam sie denerwować:D
 
Jeju, jak drogo! Ja płaciłam zawsze ok. 25-30 zł za jedną klasę, czyli razem do 60 zł + jakieś 5 zł za pobranie.


Ale tętno dziecka zbadał? No w enel-medzie też takie praktyki - ja tam mam abonament, ale na wizycie pełnopłatnej usg też by nie było. Dzisiaj się dowiadywałam jak to u nich z usg jest i pani mi powiedziała, że w tej placówce, w której przyjmuje gin, usg ciążowego w ogóle nie robią i że musiałabym jechać do innej placówki. Phi.
Nic nie zbadał. Dokładnie wyglądało to tak. Przyszedł 15 min spozniony, porem wszedł jakiś przedstawiciel medyczny, ja w międzyczasie się zwazylam itd, byłam jedyną w poczekalni. Jak wróciłam to już była jakaś laska która się spoznila 30 min ale i tak ją wzięli jako 1 (chociaż jak byk napisane ze jak się ktoś spodni to niech czeka jak lekarz ogarnie pozostałe pacjentki to wtedy taka spoznialska musi czekać, no ale nie) w końcu wchodzę Ja. Pyta się jak się czuje, mówię ze nie najgorzej, ale mam wrażenie że mam nad krokiem takie twarde i nie wiem czy to nie przepuchlina pepkowa bo syna często podnoszę i się obawiam. to powiedział że na pewno nie, żebym się nie marfila. Zapytał się czy zlecal mi badania ostatnio. Mówię ze nie. To mi wypisal skierowanie na badania. I jak mi podał to powiedział żebym są miesiąc się zapisała na polowkiwe. Pytam się czy nie zajrzy mi do brzucha bo ostatnio nie było sprzętu to powiedział że nie ma takiej potrzeby bo na nic się nie skarze. I podziękował za wizytę. Ja z takim "Wtf to juz?! " na twarzy wyszłam z gabinetu.
Ok rozumiem raz nie miał sprzętu ale myślałam że dzisiaj chociaż zajrzy bo ostatnio gdyby nie prenatalne dzidzie widzialabym w marcu. A teraz w czerwcu! I tak muszę pojechać prywatnie bo to są jakieś jaja
 
A swoją drogą ? Do dziewczyn prywatnie ktore chodzą , jak macie zawsze USG to zawsze drukuje Wam zdjęcie z wizyty bobasa ??? :confused:[/QUOTE]

Ja mam zdjęcie z każdej wizyty :biggrin2:
 
reklama
Też nie czuję się atrakcyjna w ciąży, ale mam na to sposób :) myślę o tym, że ten czas jest przede wszystkim dla dziecka, najważniejsze, żeby z nim było wszystko ok. Po ciąży przyjdzie czas, żeby zająć się swoim ciałem, gubić kilogramy itd :)
No oczywiście że najważniejsze jest to żeby z dzieckiem wszystko było ok a takie "problemy" to nic, ale dobrze wygadac się komuś w podobnej sytuacji :p
 
Do góry