reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Sie tak nie wkurzaj... jedne opisuja sn w superlatywach tylko... inne skupiaja sie tylko na wadach sn trzecie pozytywnie pisza tylko o cc a czwarte pidaja przyklady jak cc sie zle skończyło. Bardzo dobrze.. ja jestem za tym by rozmawiac.. bez nerwów.......ciesze się ze poczytalam inne odmienne opiniebod moich...
Ja mam traume po pierwszym porodzie..bardzo chcialam sn..ale na zly szpital trafilam.. bez poloznych..bez zzo...bez oksytocyny... a organizm moj baaaarfzo dlugo szykowal sie do porodu sn....moze 2.5 dnia w skurczach

Tez jestem zdania ..ktoras pisala ze jak po kilku godzinach ze skurczamo regularnymi....powinna byc cc..a nie 1 doba....druga doba...
Ja się tam cieszę, z mnie nie pokroili, mimo 36h porodu. Fakt, wiele rzeczy zostało zrobionych źle, ale finalnie ja byłam od razu na nogach, dziecko ok. Zgodzilabym się na cesarke tylko przy zagrożeniu dla dziecka.
 
reklama
Jak bylam z dziewczynami na forum przy 1 porodzie..to moj porod byl najdluzszy... i zakonczony cc...i chyba najgorszy...zielone wody..spadki tetna dziecka.... cofalo. Sie nie chcialo przy partych wyjsc z kanalu etc... rzucali mna jak miesem...ja chcialam umrzeć... dla pocieszenia powiem ze jestem absolutnie granicznym przypadkiem.. nie mozna brac tego za wzor.. standardowo..w absolutnej wiekszosci...porody sn natury trwaja szybciej :) i lekarze daja oxy by mama sie dluugo nie meczyla... .. a nawet jak Was czytam to zzo... zazdroszczę
 
Chcemy jakas ankiete...???? Jakies ciekawe pytania zeby zobaczyć statystyke czegos...?? Jak sie u nas w grupie rozklada

Nieee tam, ile tych ankiet...
Z telefonu i tak nie widać [emoji6]

Gdzie byliśmy - na uczelni. Zaliczono 1 z 2 oczywiście kobieta kobietę zrozumie, facet zaprosił mnie na następny termin. :/ Mam nadzieje, ze będę mogła dalej chodzić i nic się jutro nie zmieni. Tym bardziej ze do wawy mam ze 2h jazdy, wiec na wycieczkę zmuszona jestem zabierać teraz małża.
Ajj już się nie mogę doczekać aż jutro podejrze dzidziutka [emoji6] taka miedzywizyta bo mam podjechać na dyżur do doktor

Znalazłam tez furę marzeń [emoji7] mam nadzieje porównać z bugaboo cameleonem i zakupie sobie na urodziny :D jeden z dwóch
Zobacz załącznik 849101
 
Sie tak nie wkurzaj. ;)
.. jedne opisuja sn tylko w superlatywach ...
Drugie skupiaja sie tylko na wadach sn
trzecie pozytywnie pisza tylko o cc
a czwarte podaja przyklady jak cc sie zle skończyło. Bardzo dobrze.. .kazdy cos dla siebie znajdzie :)
ja jestem za tym by rozmawiac.. i za mozliwoscia swobodnej wypowiedzi...ciesze się ze poczytalam inne odmienne opinie od moich..
.
Ja niestety mam silna traume po pierwszym porodzie..bardzo chcialam sn..ale na zly szpital trafilam.. bez poloznych..bez zzo...bez oksytocyny... a organizm moj baaaardzo dlugo szykowal sie do porodu sn... 2.5 dnia w skurczach

Tez jestem zdania ..ktoras pisala ze jak po kilku godzinach ze skurczami regularnymi....powinna byc cc..a nie 1 doba....druga doba...
Ale mi nie chodzi o jedne i drugie jak opowiadaja, lecz o fakty medyczne. Przytaczasz wady sn (zwichnięcia barkow, niedotlenienia, itp) to dopisz jeszcze wady cc, te medyczne, wtedy jest jasny obraz tego wszystkiego.
 
Ja wlasnie wróciłam z panienskiego koleżanki. Impreza zaczęła się w domu i przeniosła do klubu. Próbowały mnie namówić ale moje sumienie matczyne mi nie pozwoliło :) no i się limuzyną nie przyjechałam [emoji14]
 
Dziewczyny, a mam takie pytanie, czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z elektroniczną nianią? A jeśli tak to też z jakim rodzajem (tylko głos czy też kamera)?
Ja na szybko kupiłam w smyku vtech z kamerą za 350 zl. Jestem zadowolona. Z tym ze ja innej niż z kamerka nie brałam pod uwagę, bo synek od 3 tygodnia życia spał na brzuchu i musiałam go widzieć.
 
reklama
Nieee tam, ile tych ankiet...
Z telefonu i tak nie widać [emoji6]

Gdzie byliśmy - na uczelni. Zaliczono 1 z 2 oczywiście kobieta kobietę zrozumie, facet zaprosił mnie na następny termin. :/ Mam nadzieje, ze będę mogła dalej chodzić i nic się jutro nie zmieni. Tym bardziej ze do wawy mam ze 2h jazdy, wiec na wycieczkę zmuszona jestem zabierać teraz małża.
Ajj już się nie mogę doczekać aż jutro podejrze dzidziutka [emoji6] taka miedzywizyta bo mam podjechać na dyżur do doktor

Znalazłam tez furę marzeń [emoji7] mam nadzieje porównać z bugaboo cameleonem i zakupie sobie na urodziny :D jeden z dwóch
Zobacz załącznik 849101

Ja tez dziś na uczelni a potem cały dzień na mieście z koleżankami ! Zaliczyłam dziś 3 przedmioty jutro kolejne 2 także sesja z górki już ! Mega się cieszę bo trochę nas w tym roku pomęczyli.


Stresuje się przed wtorkowa wizyta o stan mojej szyjki macicy [emoji15]
 
Do góry