reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny, a mam takie pytanie, czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z elektroniczną nianią? A jeśli tak to też z jakim rodzajem (tylko głos czy też kamera)?
 
Pytanko do obecnych mam , albo przyszłych w wyobraźnia przestrzenna :confused:

Ile miejsca zajmują rzeczy bla bobasa ? Komoda wystarczy ? Na ubrania i kosmetyki itp cuda :D
 
Pytanko do obecnych mam , albo przyszłych w wyobraźnia przestrzenna :confused:

Ile miejsca zajmują rzeczy bla bobasa ? Komoda wystarczy ? Na ubrania i kosmetyki itp cuda :D
Na ubrania, bieżące pieluchy i kosmetyki mi starcza (i dla bobasa, i dla 7-latka). .Ale już na zapas pieluch i chusteczek, kocyki, pościel, ciepłe ubrania - czyli wszystko bobasowe, to taka długa to może tak :p Ubrania wyjściowe trzymam na wieszakach w naszej szafie
32807418_max_900_1200_dla-domu-do-salonu-meble-do-salonu-komody-komoda-laila.jpg
 
reklama
A ja sie zgadzam z Tobą. I wkurza mnie gadanie o zwichnietych barkach i innych cudach bez pisania jakie sa korzysci dla dziecka urodzonego sn. Zawsze chcialam cc bo balam sie najnormalniej w swiecie ale wiem ze dla dziecka lepsze jest sn. Nie neguje cc bo sama je chcialam i jak nie dam rady sn to bedzie cc, ale nie lubie takiego gadania o ewentualnych wadach sn bez przytoczenia zalet sn i wad cc (bo apropo jest ich duzo wiecej)

Sie tak nie wkurzaj. ;)
.. jedne opisuja sn tylko w superlatywach ...
Drugie skupiaja sie tylko na wadach sn
trzecie pozytywnie pisza tylko o cc
a czwarte podaja przyklady jak cc sie zle skończyło. Bardzo dobrze.. .kazdy cos dla siebie znajdzie :)
ja jestem za tym by rozmawiac.. i za mozliwoscia swobodnej wypowiedzi...ciesze się ze poczytalam inne odmienne opinie od moich..
.
Ja niestety mam silna traume po pierwszym porodzie..bardzo chcialam sn..ale na zly szpital trafilam.. bez poloznych..bez zzo...bez oksytocyny... a organizm moj baaaardzo dlugo szykowal sie do porodu sn... 2.5 dnia w skurczach

Tez jestem zdania ..ktoras pisala ze jak po kilku godzinach ze skurczami regularnymi....powinna byc cc..a nie 1 doba....druga doba...
 
Do góry