reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Po wczorajszej wyprawie do przychodni jestem padnięta.

Zamówiłam sandały dla dzieciaków, niech przychodzą jak najszybciej.

A co do tego, że 500plus jest dla dziecka, więc wydawanie go na potrzeby całej rodziny (np. na skutek rezygnacji z pracy) jest w jakiś sposób "niewłaściwe": czasem dla dziecka ważniejsze jest to, że rodzic po prostu będzie miał dla niego czas, niż że będzie mogło pojechać na jakiś obóz albo mieć dodatkowe zajęcia.
Ja mam nadzieję jesienią zostać wielodzietna i to ja chyba zaczęłam tu pisać o przeznaczaniu na potrzeby. Dla mnie też pojęcie to jest pojemne (włącznie z tym, że mąż nie weźmie zleceń przez kilka tygodni i jedzie z nami w tym czasie na wakacje). Ale nie stało się tak, że dzięki 500+ chodzę na tipsy, do kina i shopping, kupuję sobie drogie kosmetyki - w moich osobistych wydatkach nie zmieniło się nic.
 
Hej! U nas też słoneczko ale chłodno, ma być dziś 20* no ale te wiatry... brrrrr
ja mam dziś USG piersi, właściwie nie wiem po co.... dostałam od tego nowego ginekologa bo mnie piersi bolą, no ale to chyba normalne w ciąży....
no i wciąż mnie męczą te mdłości.... wczoraj umierałam :( ehh...
 
reklama
Moje Małe Szczęście z wczoraj :-) wyszło jednak 13 tc równo także termin porodu bardziej 25 października. Wszystkie parametry w normie i wiercił się, skakał i ... dłubał w nosie na 80% Chłopak. CRL 68,3, serduszko 163 ud/min, NT 1,81.
Wczoraj był mój najpiękniejszy dzień w życiu i pewnie teraz tych dni będzie przybywać ❤
 

Załączniki

  • 20180420_073947.jpg
    20180420_073947.jpg
    1 003,9 KB · Wyświetleń: 87
Do góry