reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
ja bym wolala naturalnie, oj wolalabym. Ale nikt mi ni pozwoli, bo 2 cc, wywolywac porodu w 38 tygodniu, bo to jest maks do kiedy moge byc w ciazy ze wzgledu na te przeciwciala.

Wiadomo porod naturalny jest lepszy tez chcialam rodzic naturalnie ale czesto tak koszmarnie przebiega ze ja sie teraz to chyba ciesze ze bede miec druga cesarke bo nawet nie mam innego wyjscia ale wiem ze 20 min i jest po sprawie jak wszystko pojdzie zgodnie z planem a tylko taki plan mam w glowie [emoji6]
 
Dziewczyny czy bierzecie udział w jakiś konkursach dla mam? Kilka lat temu testowałam produkty, i fajnie to wspominam bo miałam i wciąż mam kilka rzeczy dla dziecka z tych konkursów. Teraz nie orientuje się za bardzo w tej kwestii. Może macie jakieś info?
 
Jeśli chodzi o zrzucanie wagi przy karmieniu piersią to ja też nie zauważyłam jakiejś mega różnicy w traconych kilogramach w porównaniu do koleżanek, które karmily mm. A też karmilam długo, bo ponad 2 lata. Wiadomo, że dziecko 'odciaga kalorie' ale też potrzebujemy ich więcej przy KP, więc ja myślę, że to co jemy plus gonitwa przy dziecku i brak czasu na wszystko najbardziej wpływa na utratę wagi :)
 
Ja czekam na poczekalni na korytarzu na wizytę u lekarza ... Ciekawe co tam slychac u bobasa :oops::oops::oops:

A tak serio ja dziś też z mężem zaczęłam tematy imienia dla chłopca i dziewczynki, bo jeszcze nie wiemy na 100 % co będę mieć ...
Za dużo tych imion... Nie mam nic konkretnego wybranego a nie chce mówić do bobasa bezosobowo jak nie długo będę znać płeć ;)
 
Ja czekam na poczekalni na korytarzu na wizytę u lekarza ... Ciekawe co tam slychac u bobasa :oops::oops::oops:

A tak serio ja dziś też z mężem zaczęłam tematy imienia dla chłopca i dziewczynki, bo jeszcze nie wiemy na 100 % co będę mieć ...
Za dużo tych imion... Nie mam nic konkretnego wybranego a nie chce mówić do bobasa bezosobowo jak nie długo będę znać płeć ;)
U nas dla dziewczynki 6 propozycji. Dla chłopaka nie było żadnego. Jak na prenatalnych lekarz powiedział przy córce, że według niego dziewczynki z tego nie będzie to stwierdziła, że będzie Kazik. Podchodzilismy sceptycznie, ale już każdy tak mówi do brzucha, więc chyba zostanie :D
 
reklama
Dziewczyny czy bierzecie udział w jakiś konkursach dla mam? Kilka lat temu testowałam produkty, i fajnie to wspominam bo miałam i wciąż mam kilka rzeczy dla dziecka z tych konkursów. Teraz nie orientuje się za bardzo w tej kwestii. Może macie jakieś info?

kiedyś też startowałam w wielu konkursach, udawało się wygrywać, teraz nie mam na to czasu ;)
 
Do góry