reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Dziewczyny ja już po lekarzu . Wszystko dobrze , dowiedziałam się tylko że mam ogólnie nisko osadzone dziecko ...ale nie kazał się tym martwic...

lekarz patrzył na mnie jak na kosmitkę jak mu mówiłam że nic nie czuje jeszcze i że się martwię że dolegliwości ustały i pobolewania . Haha śmiał się żeby się cieszyć że wszystko jest dobrze . Mówi że ruchy dziecka ok 18-20 tc dopiero a ja mam 16+1 dziś dopiero ... Oczywiście płci nie widzi jeszcze , mówił że na prenatalne w maju 15 go mam będzie widać płeć ;)
 
Kazik :D mały Kazio....oryginalnie w tych czasach :D ale ładnie nawet :p
My dla córci mamy,ale dla chłopca nie. Mnie sie Wojtus podoba,ale mojemu chłopinie się widzi bo zła takiego i takiego Wojtka itd..
Zaproponowałam Maciek-też nie bo coś tam.
Zgłupieje z nim
@Mama 2018 oj tam płeć,ważne że dzidziol zdrowy :D
 
Kazik :D mały Kazio....oryginalnie w tych czasach :D ale ładnie nawet [emoji14]
My dla córci mamy,ale dla chłopca nie. Mnie sie Wojtus podoba,ale mojemu chłopinie się widzi bo zła takiego i takiego Wojtka itd..
Zaproponowałam Maciek-też nie bo coś tam.
Zgłupieje z nim
@Mama 2018 oj tam płeć,ważne że dzidziol zdrowy :D
Dla mnie najważniejsze, że nie Brajan [emoji14] a tak serio, to nie jest wysoko w popularności więc dla mnie plus. No i mój dziadek, którego nie poznałam, bo zmarł, jak mama była ze mną w ciąży - miał tak na imię. A wszyscy opowiadają o nim, że był cudownym człowiekiem :)

U nas aktualnie tak :)
IMG_20180419_160819_083.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20180419_160819_083.jpg
    IMG_20180419_160819_083.jpg
    85,5 KB · Wyświetleń: 304
Dla mnie najważniejsze, że nie Brajan [emoji14] a tak serio, to nie jest wysoko w popularności więc dla mnie plus. No i mój dziadek, którego nie poznałam, bo zmarł, jak mama była ze mną w ciąży - miał tak na imię. A wszyscy opowiadają o nim, że był cudownym człowiekiem :)

U nas aktualnie tak :)
Zobacz załącznik 848352
Łooo mamusiu,jak pięknie :szok:
Każde imie dla kogoś piekne jest :) ja chciałabym oryginalne dziecku imie dać,ale zapewne skonczy sie na popularnym:)
 
nigdy nic nie wygralam :( w totka 3 co najwyzej

Ja wygralam kiedys w konkurssie gazety "naj" kasete wideo z brzydkim kaczatkiem [emoji23] daaaaaaawno temu [emoji23]

U nas dla dziewczynki 6 propozycji. Dla chłopaka nie było żadnego. Jak na prenatalnych lekarz powiedział przy córce, że według niego dziewczynki z tego nie będzie to stwierdziła, że będzie Kazik. Podchodzilismy sceptycznie, ale już każdy tak mówi do brzucha, więc chyba zostanie :D

Kazik mi sie kojarzy z tym chlopcem z "Listow do M." :D
 
No ja właśnie nawet na te w pierwszej 20tce czy nawet 30tce nie patrzylam [emoji14]
W tych czasach to chyba nie ma imienia niezwykle oryginalnego. Mam kolegę,któremu rodziły się bliźnieta - Melchior i Baltazar,a w przedszkolu oprócz Zoś,Igorów,Michałków itp są tez Cyprianek,Cyrylek,Izydor(ek). Teraz chyba ciężko wygrzebać jakieś mega oryginalne.
 
W tych czasach to chyba nie ma imienia niezwykle oryginalnego. Mam kolegę,któremu rodziły się bliźnieta - Melchior i Baltazar,a w przedszkolu oprócz Zoś,Igorów,Michałków itp są tez Cyprianek,Cyrylek,Izydor(ek). Teraz chyba ciężko wygrzebać jakieś mega oryginalne.
Znajoma ma syna Joszko :) nie spotkałam się jeszcze i w statystykach z ministerstwa też go nie ma. Ale jest trochę imion, które rocznie dostaje np dwójka dzieciaków na całą Polskę
 
reklama
Do góry