reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ile wizyt zostalo do konca ciazy ? 4 albo 5? Jeszcze troche...
Moze zrob polowkowe za free w luxmed o ile jest za free ? Rob tam badania krew, mocz i wroc na te kilka wizyt do Florczak? Ale jak cie to nic nie kosztuje ( no czas trzeba poswiecic) to sprobuj isc do kogos innego w luxmed moze akurat fajnie trafisz, ktos tam musi byc spoko a to wczorajsze wymaz z pamieci

no tak ale jak to bedzie wyglądało w kaecie ciązy? on się tam wpisał, zapisałam się znów do swojej ale na 12 maja (najwczesniejszy termin) nie wiem jeszcze co zrobie, musze to przemyslec jeszcze.... ogolnie odczulam wrazenie ze nie byl zadowolony ze teraz zmieniam lekarza...
 
reklama
Oczywiście to nie d

Jestem za tym by dać ale wszystkim, a nie tylko wybrańcom. Czym jedno dziecko różni się od drugiego?
Teraz są lepsze i gorsze, lepsze mają rodzeństwo i dostają 500+, rodzice lepszych mieszczą się w widelkach dostają 1000 zł becikowego.
Później lepsze będą rodzeństwa z małą różnica wieku.
Kpina i obraza dla obywateli.
Każde dziecko powinno mieć tyle samo. Bez takich durnych kryteriów.

Jakto czym się różni? Tym ze bardziej obciąża budżet domowy. Chyba to logiczne jest jeśli rodzina razem zarabia 5000 na miesiąc to chyba z jednym dzieckiem wiadomo ze maja mniej wydatków niż z dwoma ......
 
Oczywiście to nie d

Jestem za tym by dać ale wszystkim, a nie tylko wybrańcom. Czym jedno dziecko różni się od drugiego?
Teraz są lepsze i gorsze, lepsze mają rodzeństwo i dostają 500+, rodzice lepszych mieszczą się w widelkach dostają 1000 zł becikowego.
Później lepsze będą rodzeństwa z małą różnica wieku.
Kpina i obraza dla obywateli.
Każde dziecko powinno mieć tyle samo. Bez takich durnych kryteriów.
Przecież tu nie chodzi czy lepsze czy gorsze. 500 plus na drugie i kolejne dziecko jest zawsze. Becikowe owszem, ma próg finansowy,ale przecież jest jeszcze kosiniakowe przez rok. Myślę, że jest to rozwiązane tak, że Ci 'bogatsi' też nie są pokrzywdzeni... Przynajmniej ja to tak odbieram.
 
Przecież tu nie chodzi czy lepsze czy gorsze. 500 plus na drugie i kolejne dziecko jest zawsze. Becikowe owszem, ma próg finansowy,ale przecież jest jeszcze kosiniakowe przez rok. Myślę, że jest to rozwiązane tak, że Ci 'bogatsi' też nie są pokrzywdzeni... Przynajmniej ja to tak odbieram.

Co to jest to kosiniakowe ????
 
Oczywiście to nie d

Jestem za tym by dać ale wszystkim, a nie tylko wybrańcom. Czym jedno dziecko różni się od drugiego?
Teraz są lepsze i gorsze, lepsze mają rodzeństwo i dostają 500+, rodzice lepszych mieszczą się w widelkach dostają 1000 zł becikowego.
Później lepsze będą rodzeństwa z małą różnica wieku.
Kpina i obraza dla obywateli.
Każde dziecko powinno mieć tyle samo. Bez takich durnych kryteriów.

Chyba nie chodzi o to zeby selekcjonować obywateli na leszych i gorszych tylko zachęcać zeby rodzilo sie wiecej dzieci i zeby matki nie odkladaly urodzenia drugiego dziecka na pozniej co sie niewatpliwie dzieje ( co w ogole mnie nie dziwi chociazby ze wzgledu na rynek pracy)
 
Kurczę aż mi głupio [emoji14] Z wykształcenia jestem programistką a w zawodzie nie pracuję :)
Dobrze wiedziec! [emoji16] bede pisac w razie problemow z kodem [emoji6] ja widze jak rynek pracy jest caly czas glodny programistow i jest to na pewno kierunek w ktorym praca bedzie, wiec sie chce nauczyc. Mam prace ktora lubie ale chce miec cos co da wiecej swobody przy dziecku.
 
reklama
Do góry