reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

reklama
Jak to blagalas?:O Toż przecież w szpitalu byłaś!
I w ogóle po co podaje się dolargan? Przecież chyba wtedy skurczy nie czuć i mama nie wie co się dzieje
Dolargan obecnie jest zabroniony z tego co się orientuję.
Obstawiam, że podały mi go, żebym 'się zamknęła', bo takie teksty też szły w trakcie porodu . Faktycznie odplywalam i miałam omamy po nim, ale ból czułam dalej. Koszmar.
 
Ja zaszczepie w szpitalu na gruźlicę i na wzw B tak samo później na kolejne dwie dawki wzw B po 2 miesiącu i po 7 miesiącu. Ale nie będę wtedy szczepić na nic innego. A po skończonym roku tylko na Odrę różyczkę świnkę.
Na resztę nie zaszczepie
 
Przed każdym zabiegiem, szczepieniem, a nawet antybiotykiem jak przepisują robię crp.
Pediatrzy to rutyniarze w większości, nie moje dziecko to co mnie obchodzi na tej zasadzie, a później wychodzi, jak wychodzi.

@aspekt - bądź dzielna, trzymam kciuki za pomyślność sytuacji <3

No wlasnie to super podejscie od dzis robie wlasnie tak jak ty [emoji106]
Antybiotyki u nas to tak jak cukierki, sa badania ze 90 kilka % infekcji u dzieci to wirusowe nie bakteryjne przeciez mozna to spr badaniem krwi nie tak?
Widze po moim chrzesniaku co chwile chory za kazdym razem antybiotyk ostatnio kaszlal dostal inhalacje ze sterydem ...
A moze latwo mowic a jak przychodzi co do czego to tak to wlasnie wyglada?
 
No własnie ja też mówię "mały",myslę nad imieniem dla chłopca,a ciuszki jak ogladam to też głownie takie bardziej chłopiece.
Tylko tego imienia wciąż i wciąż nie mam....

Ja mam dodatkowo polip i on czasem może plamic delikatnie,więc nawet jesli po cyto cos...to nie rozróżnię:eek:

A ja dzis zakupiłam arbuza:) No mówię Wam,takiego pysznego jeszcze w życiu nie jadłam :-) :)
A ja zrobial dziś obiad, na który mialam ochotę tylko jak go przygotowywałam.. Zaczęłam jeść iiii nawet szczypiorek w sałatce mi przeszkadzał ;p ale kupiłam pół kg truskawek posypalam cukrem i zjadłam całe :D moge sobie pozwolić bo moja waga w miejscu stoi od początku ciąży:D
 
A ja zrobial dziś obiad, na który mialam ochotę tylko jak go przygotowywałam.. Zaczęłam jeść iiii nawet szczypiorek w sałatce mi przeszkadzał ;p ale kupiłam pół kg truskawek posypalam cukrem i zjadłam całe :D moge sobie pozwolić bo moja waga w miejscu stoi od początku ciąży:D

Ja dziś za to cały dzień odżywiam się frytkami z ziemniaków i coca cola..... bardzo zdrowo. Ale to taki jeden dzień rozpusty sobie zrobiłam. Jutro wracam na właściwe tory
 
Ja dziś za to cały dzień odżywiam się frytkami z ziemniaków i coca cola..... bardzo zdrowo. Ale to taki jeden dzień rozpusty sobie zrobiłam. Jutro wracam na właściwe tory
Nic mi nie mów o frytkach i coli.. :/ naszło mnie tydzień temu i myślałam, że na pogotowie pojade w nocy.. Masakra.. Ból żołądka okropny.. Już nie raz dostawalam zastrzyki rozkurczowe, ale jakoś tym razem obylo się bez! Zespół jelita drażliwego.. Ale w zasadzie nie wiadomo co to jest ten zespół.. Różne opinie wśród lekarzy krążą:p
 
reklama
Nic mi nie mów o frytkach i coli.. :/ naszło mnie tydzień temu i myślałam, że na pogotowie pojade w nocy.. Masakra.. Ból żołądka okropny.. Już nie raz dostawalam zastrzyki rozkurczowe, ale jakoś tym razem obylo się bez! Zespół jelita drażliwego.. Ale w zasadzie nie wiadomo co to jest ten zespół.. Różne opinie wśród lekarzy krążą:p

Ojej to nie za ciekawie ;/
Ja na szczęście mam jelita i żołądek z żelaza, nic mnie nie rusza ;D
 
Do góry