reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ale miałam stron do nadrobienia chyba ze 40 :errr: tak się rozpisalyscie :wink:

Co do jedzenia to mam wrażenie, że obie ciąże połączyły mi się w trzeciej , bo np jem to co w pierwszej a odrzuca mnie od tego samego co w drugiej:laugh2: np nie mogę cebuli ani mięsa za bardzo, tak miałam z córką ale codziennie jakiś batonik muszę wciac a tak miałam z synem :szok: narazie nie wiem co mam w brzuchu :wink: z córką ciągle warzywa jadłam i owoce i teraz też bym mogła co chwile coś chrupac:laugh2: zaraz jadę po śliwki do biedry a i z córką miałam mdłości i teraz też miałam :biggrin2: więc każda ciąża inna aż sama się zastanawiam co tam siedzi u mnie :tak::tak:
Jejciu śliwki z biedry... na codzień kupuje w lidlu ale wczoraj odwiedziłam biedronke, te sliwki! Pyszne!
 
reklama
Dziewczyny, czy tez tak miałyście ze po pobraniu cytologii miałyście plamienia? Mnie poinformował o tym gin, ze rozpulchniona szyjka i może się zdarzyć plamienie ale ja po dzisiejszej wizycie już takiego nerwa mam ze nie wiem, czy tak ma każda czy po prostu niedelikatny był
 
Dziewczyny, czy tez tak miałyście ze po pobraniu cytologii miałyście plamienia? Mnie poinformował o tym gin, ze rozpulchniona szyjka i może się zdarzyć plamienie ale ja po dzisiejszej wizycie już takiego nerwa mam ze nie wiem, czy tak ma każda czy po prostu niedelikatny był
Ja póki co tak nie miałam... Ale słyszałam, że niektóre kobiety plamią po tym badaniu. Np. moja koleżanka.
 
Ja mam to samo, nawet „on” mówię, a mnie rodzina poprawia. Jak się okaże ze dziewczynka będzie to będę musiała się przestawic[emoji23]
No własnie ja też mówię "mały",myslę nad imieniem dla chłopca,a ciuszki jak ogladam to też głownie takie bardziej chłopiece.
Tylko tego imienia wciąż i wciąż nie mam....

Ja mam dodatkowo polip i on czasem może plamic delikatnie,więc nawet jesli po cyto cos...to nie rozróżnię:eek:

A ja dzis zakupiłam arbuza:) No mówię Wam,takiego pysznego jeszcze w życiu nie jadłam :-) :)
 
Mi dzisiaj powiedzial, ze lozysko nisko, ale, ze ono caly czas sie rusza i dopiero po 20tyg bedzie widoczna jego pozycja, ze w wiekszosci przypadkow ono sie podnosi. Tylko nic nie mowil, zeby nie łazic za bardzo...mowil dlaczego i do kiedy masz sie tak oszczedzac?
Mi mówił żeby się oszczędzać do odwołania
 
reklama
Dziewczyny, czy tez tak miałyście ze po pobraniu cytologii miałyście plamienia? Mnie poinformował o tym gin, ze rozpulchniona szyjka i może się zdarzyć plamienie ale ja po dzisiejszej wizycie już takiego nerwa mam ze nie wiem, czy tak ma każda czy po prostu niedelikatny był

Spokojnie . Mnie też mój uprzedził, że mogą być plamienia i żebym nie panikowała i włosów z głowy nie rwała.
Plamień nie miałam ale to podobno przy pobraniu cytologii się zdarza
 
Ostatnia edycja:
Do góry