reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2018

Ale miałam stron do nadrobienia chyba ze 40 :errr: tak się rozpisalyscie :wink:

Co do jedzenia to mam wrażenie, że obie ciąże połączyły mi się w trzeciej , bo np jem to co w pierwszej a odrzuca mnie od tego samego co w drugiej:laugh2: np nie mogę cebuli ani mięsa za bardzo, tak miałam z córką ale codziennie jakiś batonik muszę wciac a tak miałam z synem :szok: narazie nie wiem co mam w brzuchu :wink: z córką ciągle warzywa jadłam i owoce i teraz też bym mogła co chwile coś chrupac:laugh2: zaraz jadę po śliwki do biedry a i z córką miałam mdłości i teraz też miałam :biggrin2: więc każda ciąża inna aż sama się zastanawiam co tam siedzi u mnie :tak::tak:
 
reklama
Ja mam zakaz spacerów dopóki łożysko się nie podniesie
Mi dzisiaj powiedzial, ze lozysko nisko, ale, ze ono caly czas sie rusza i dopiero po 20tyg bedzie widoczna jego pozycja, ze w wiekszosci przypadkow ono sie podnosi. Tylko nic nie mowil, zeby nie łazic za bardzo...mowil dlaczego i do kiedy masz sie tak oszczedzac?
 
Tak jak zaczelam w pierwszym zdaniu, W MOIM MIESCIE tak jest [emoji106] a szkol rodzenia jest tyle co kot naplakal w porownaniu pewnie z duzymi miastami.

Nie mowie ze wszystkie przyszpitalne sa zle i wszystkie prywatne sa dobre bo napewno nie, tylko warto sprawdzic nie sadzisz ? [emoji6]
Sprawdzałam rok temu, długo czasu nad tym spędziłam i nie polecalabym czegoś co było by do du*y.
 
reklama
Ee..chyba zbieg okoliczności:) i wydaje mi się po prostu,ze większość dziewczyn z watku spodziewa się właśnie chłopców:) mogłam się pomylić
Ale sama też czuję chłopca,ale z moja intuicja to tak różnie jest:D

Ja mam to samo, nawet „on” mówię, a mnie rodzina poprawia. Jak się okaże ze dziewczynka będzie to będę musiała się przestawic[emoji23]
 
Do góry