reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

🍂🍂🍁Październikowe kreski🍁🍂🍂- aby kolorowe na drzewach liście zwiastowały Nam ciąże - OCZYWIŚCIE 😍😍

reklama
Ja też tak myślę, że to słabszy dzień. Wcześniej nie wykazywał takich mocnych ukierunkowań... jeśli by faktycznie coś w tym było to cała szeroko pojęta "patologia" nigdy by nie miała dzieci...
Chyba, że to dzieci szatana 🤔 Różne cuda w życiu słyszałam 🙂 Na zabitych wsiach nadal są ludzie wierzący, że chore dziecko to kara boska... Tylko nie wiem gdzie w tym wszystkim to dziecko 🤔
 
Ja jestem 4dpo
Staram się nie doszukiwać, objawów których realnie i tak by nie było na tym etapie :D

Ale głowa -oczywiście- szaleje!
Jak poczuje charakterystyczne objawy jakie miałam 8dpo przy pierwszej 🤰 to może i zatestuje wcześniej. (Nabrzmiałe twarde i mega bolesne piersi).

Póki co nie kupuje żadnych testów, będę miała 20 to wysikam 20 🙈

I w tym miesiącu idę w te polecane facelle z rosska. Ale kupię je w piątek po południu, by nie korcily mnie 🙈

Jak będzie fail to jedziemy z monitoringiem cyklu za mc :)
 
Ja jestem chwilowo przybita bo nie dość że walczę z pęcherzem to jeszcze zrobił mi się jęczmień na oku, wysypało mnie na twarzy a okresu jak nie było tak nie ma …. Chciałabym, żeby się pojawił bo kurcze kolejny cykl kolejna szansa a stoję w miejscu 🥲 wgl nie czuje się na okres a to już 3 dzień spóźnienia testy białe więc ciąże wykluczam . Boje się, że to ten jeden cykl na x który bd trwał 30 pare dni 😭 bardzo rzadko się takie u mnie pojawiają bo raz na rok lub półtorej a tak cykle 26-27 dni . Masaaakra
współczuję, miałam w tym roku kilka razy gradówki... nie martw się, bedzie lepiej
Nie wytrzymałam i zrobiłam test już dziś 5dpt. Moim zdaniem leciutko coś przebija, jutro powtórzę ranrano
Super, widać :)

Dziewczyny wiem ze nie na temat, ale miałyście kiedyś skaknie powieki, drzenie oka? Ja to miewałam i przechodziło a teraz mam juz kilka tyg, biore magnez juz z miesiąc ale nie przechodzi. Był moment że już myslałam że przeszlo, ale chwilowo się tylko zmniejszyło. Jeszcze czasami w innych mieśniach czuje mimowolne drgania. W necie juz się naczytałam ze to mogą być poważne choroby neurologiczne i moja natura panikary już świruje i mysle czy isc do internisty czy jakiegoś specjalisty od razu
 
współczuję, miałam w tym roku kilka razy gradówki... nie martw się, bedzie lepiej

Super, widać :)

Dziewczyny wiem ze nie na temat, ale miałyście kiedyś skaknie powieki, drzenie oka? Ja to miewałam i przechodziło a teraz mam juz kilka tyg, biore magnez juz z miesiąc ale nie przechodzi. Był moment że już myslałam że przeszlo, ale chwilowo się tylko zmniejszyło. Jeszcze czasami w innych mieśniach czuje mimowolne drgania. W necie juz się naczytałam ze to mogą być poważne choroby neurologiczne i moja natura panikary już świruje i mysle czy isc do internisty czy jakiegoś specjalisty od razu

A jaki ten magnez bierzesz? Mierzylas jego poziom? Miesiec suplementacji to zazwyczaj jeszcze trochę krótko by zobaczyć realny efekt.

Ja ostatnio robiłam tez próby tezyczkowe ze względu na mrowienie w kończynach, które się okazały skutkiem ubocznym odstawienia SSRI.
 
reklama
Dziewczyny, czy możliwa jest owulka 4-5 dni po miesiączce? 🤔🤔 Zawsze była 14-15dc, ledwo dawałam radę ją wyłapać bo z dnia na dzień testy robiły się z bladziochów nagle ciemne. A tu ledwo zaczęłam testować i już dzisiaj skok 🤔 Możliwe, że robiłam test za wcześnie? Nie czekałam do 10 tylko jakieś pół godziny wcześniej zrobiłam. Wstawiam ten i poprzedni cykl. (Zaczęłam sobie testować już w 6dc, ale wtedy jeszcze plamiłam przez 2 następne dni)
 

Załączniki

  • Screenshot_2023-10-09-09-57-38-29_c117003b601ff3debd1e6b91429968c5.jpg
    Screenshot_2023-10-09-09-57-38-29_c117003b601ff3debd1e6b91429968c5.jpg
    257,8 KB · Wyświetleń: 68
  • Screenshot_2023-10-09-09-57-33-90_c117003b601ff3debd1e6b91429968c5.jpg
    Screenshot_2023-10-09-09-57-33-90_c117003b601ff3debd1e6b91429968c5.jpg
    271,4 KB · Wyświetleń: 76
Do góry