reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pazdziernikowe dzieciaczki 2007

Mamy zel Pansoral (francuski odpowiednik dentinoxu) i siodmy zabek :-)

No to gratulacje z okazji siódmego ząbka! :-)

A JAK JEST U WAS Z MYCIEM ZABKOW ? Nam pediatra powiedziala, ze jeszcze nie trzeba, wiec mocze jej szczoteczke w wodzie i tak myje dla zabawy. Mam dla niej kupiona paste Bobini, ale na razie by ja pewnie tylko jadla.... jak ten zel na zabkowanie:-p

Piotrunio szoruje ząbki, wtedy kiedy ja myję - domaga się wtedy swojej szczoteczki i gmera nią w buzi :-D Myje na razie tylko wodą. Szukałam jakiejś specjalnej pasty dla takich maluchów i pytałam w aptece i tam pani mi powiedziała, że jest taka pasta, którą teoretycznie można już u roczniaków stosować, ale ona nie poleca, bo taki maluch jeszcze nie umie wypluwać. Tą pastę podobno można połykać, ale nie w zbyt dużych ilościach, więc bezpieczniej jest samą wodą ząbki płukać.
 
reklama
Piotruś załatwia się do nocniczka! :-)
Przez ostatni tydzień był u teściów i go babcia nauczyła! Normalnie w szoku jestem! :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:
Jeszcze nie woła, ale jak już się go posadzi to grzecznie siedzi i w końcu zrobi co ma zrobić!

Akwarelka, w takim razie gratuluję ósmego ząbka! :tak:
 
Witam serdecznie.
Jestem tu nowa i dopiero się rozglądam po tym forum.
Mam bliźniaki chłopca i dziewczynkę z 19 października 2007 i starszego syna.
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona.
Pozdrawiam.
 
Witam serdecznie.
Jestem tu nowa i dopiero się rozglądam po tym forum.
Mam bliźniaki chłopca i dziewczynkę z 19 października 2007 i starszego syna.
Mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swojego grona.
Pozdrawiam.


wow! pierwsze bliźniaki na październiku! ;-):-) ale fajnie!
jak sobie z nimi radzisz? bo ja czasem młodego bym wysłała w kosmos ;-) z dwójką bym chyba nie dała rady...
 
Przeleciałam was i oczywiście nie wiem nic :-) Za dużo informacji na raz.
Renifer jakos sobie radzę, bo muszę. Jak są w dwójkę to nie jest źle. Czasami wymiękam jak starszy też jest w domu, a nie w przedszkolu, wtedy jest sajgon w domu :-)))
 
reklama
Co tu taka cisza ???
Nic sie u was nie dzieje ???
U mnie dzisiaj "wesoło", bo cała trójka jest przeziębiona, a Borys- bliźniak ma straszne rozwolnienie. Musiałam go dzisiaj juz 3 razy przebierać:-(
Mam cicha nadzieję, że to ząbki, bo mały ogólnie czuje się nieźle. Humor mu dopisuje, śmieje się i wariuje, tylko nic jeść nie chce, a normalnie wcina za trzech.
Zobaczymy jak sie jutro będzie czuł.
 
Do góry