reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październik 2012

Zgadzam się z Tobą azorek, co do niekomentowania zdjęć w danym wątku...zawsze można podziękować za post i będzie to aprobata dla urody maluszka (potraktujmy to jako: lubię to!) albo wyrazić swoją opinię na wątku ogólnym. W ten sposób zdjęcia będą jedne po drugich i powstanie swoisty album:tak: A i tak wiadomo, że wszystkie nasze dzieciaki będą przeurocze i najsłodsze na świecie! :-)
 
reklama
ach ta galeria wskoczyłam tam pierwsze żeby zobaczyc pierwszych kawalerów :) a tam jeszcze pusto :)

Oluska - gratulacje doczekałam się fotki pierwszego dzieciątka :) duży śliczny chłopczyk :) fajnie że tak bez problemu wszystko poszło :) bo jeszcze troszkę przed czasem :) ale silny zdrowy chłopaczek zazdroszczę wam że jesteście już razem w domku
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
witam się pochmurno

pogoda paskudna, zimno i wieje potwornie

zaliczyliśmy już wizytę u alergologa z rana

przed chwila uprasowałam parę rzeczy co się wczoraj uprałam i wyschło na słońcu


widzę ze nie tylko ja miałam dziś głupie sny
my się cala noc śniło ze samolotem latałam, w końcu lądowaliśmy na plaży awaryjnie, tak powoli sobie lecieliśmy, otwarte mieliśmy okna i na piasku ssie zatrzymaliśmy


Azorek zdrówka, a jeszcze watek z danymi by się przydał, tzn. daty urodzenia, waga, itp

Lori niezła dieta w szpitalu, u nas wszystko gotowane

Oluska śliczny ten Twój synuś

Mamba no wreszcie, witaj, ściskam kciuki żebyś dala rade

a u nas tak zimno ze rozpaliłam w kominku, ktoś chce sie rozgrzać??
 

Załączniki

  • 07092012320.jpg
    07092012320.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 26
jutrzenko, super masz ciepełko :-)

ja zaraz pędze odpocząć, murzynek od esi siedzi w piekarniku i zapowiada się miło ;-)

umówiłam się na środę do fryzjera
spakowałam torbę dla Michasia
wyparzyłam smoczek i nakładki na brodawki

teraz pędzę wypoczywać
 
Ja nadal w dwupaku już w domku z przepisanym fenoterolem i mam jeszcze troszeczkę wytrwać:tak:
nie troszkę tylko do terminu.. nie ma wyścigów :rofl2:


przed chwila uprasowałam parę rzeczy co się wczoraj uprałam i wyschło na słońcu


a u nas tak zimno ze rozpaliłam w kominku, ktoś chce sie rozgrzać??

dawaj to słońce!! bo u mnie zimnica.. a kominek pomaga samo patrzenie to już cieplusio :-)
 
reklama
Do góry