reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

chylińska na prezydenta! nie pamętam kiedy sie tak zryczałam ze śmiechu, muszę to sobie wydrukować i czytać codziennie, po takim przygotowaniu do macierzyństwa mogą nas spotkać WYŁĄCZNIE miłe niespodzianki ;)
 
reklama
Monika super a twoja intucja cie mile zaskoczyla? co??? fajnie ze dziewczynka a twoja polowica pewnie cieszy sie z corci?????? :D
 
Moj D. mial racje...caaala ciaze mi powtarzal ze on czuje ze ta mala istotka to dziewczynka. a teraz marudzi ze jak bedzie taka zepsuta i marudna jak mama to on sie wyprowadza!
 
monika to teraz kobitki górą u Was w domu  ;), ale z tego co wiem to córeczki często są oczkiem w głowie tatusiów, więc będzie dobrze  :)

Tak na marginesie to mój sąsiad czasem śmieje się, że same baby w domu - żona, córcia, teściowa i szwagierka a ona sam biedaczek  ;D
 
Kobietki :) Ale ten czas leci :) tak niedawno bylysmy w pierwszym trymestrze a tu tuz tuz 3 trymestr! Za ok 3 miesiace bedziemy tulic nasze dzieci :) Ten czas zleci nam niewiadomo kiedy ::)
 
Megusek nie przerazaj mnie trzy miesiace i to te "ciezkie" ja juz szybko chodzic nie moge basen juz zakazany jak ja przezyje w domu..? ::)
 
Ostatnio z nudow przegladalam inne miesiace i powiem wam dziewczyny ze u nas panuje niezwykly pozadek !! jak sie w chodzi to tak jakos ladnie wyglada...hihihihihihi
 
reklama
Do góry