reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Paplanina

reklama
hehe Pola...przeciez najladniej w Krakowie!Patija dolacz ankiete do tematu o spotkaniu ;-)
propozycje:
Kraków
Warszawa(mam gdzie przenocowac)
Łódź
Bielsko Biała (mam gdzie przenocowac)
Wrocław
Poznań (mam gdzie przenocowac)
 
Inna wybacz ale nieźle się uśmiałam jak dowiedziałam się dlaczego Twój Ukochany ma focha...myślałam że to tylko my kobitki obrażamy się o byle co...
co do pomysłów na przebranie to dzięki, coś tam zawsze będę musiała wymysleć...
jeśli chodzi o spotkanie super pomysł...tylko czy uda nam się zgrać całą ekipę???
 
aaa ...my jedziemy nad nasze morze poczatkiem lipca ( ktores dni z pierwszych trzech tyg lipca) wiec moze jak nam bedzie po drodze.....
 
Pomysł ze spotkaniem super,ale pewnie nie łatwy do zrealizowania.Kraków,Wrocław,Łódz.... ja mam niestety wszędzie daleko:-( A może skusiła by was północna część Polski:-) kto nie zwiedzał to polecam:-) Ja tam kocham nasze morze latem i zimą, zawsze:-) i cieszę się że mam tak blisko:-)
 
inna ode mnie też przyjmij spóźnione życzenia. Wszystkiego naj, naj ... uśmiechu na każdy dzień, radości z pociechy, wiele miłości (bo to dzięki niej potrafimy wybaczać i przetrwać trudne chwile) Buziaczki ;-)

Równie serdeczne życzenia dla męża Poli :happy:

Fajnie by było się spotkać. Mi z kolei najbardziej Kraków by odpowiadał (bo ja z Podkarpacia), no ale jest nas więcej.
 
Inna spoznione zyczonka urodzinowe wszystkiego naj...... od calej bandy z lodzi
Mezu Poli rowniez milego ojcostwa i zakochania sie we wlsnej corce......
spotkanie super pomysl my bedziemy pierwszy tydzien lipca w sopocie megusek tez nad morze migruje beti tez pola moze jakims promem do nas zawita...? a tak to łodz albo krakow tylko fakt w lodzi troche ciezko z sensownym noclegiem ja mam male mieszkanko jedna rodzinke bez problemu zanocujemy ale z wieksza iloscia moze byc ciezkawo w kolejce do lazienki....hihihihihi ale jestesmy twarde cos sensownego za chwiel wymyslimy....:-)
 
Jeszcze raz dzięki za wszystkie życzenia :-)
No i fajnie,że pomysł ze spotkaniem się podoba :-) ,może do lata uda nam się wymyśleć coś sensownego,coś tam ustalić i spotkamy się w duuużym gronie :tak: .Ja tam uważam,że Kraków jest w porządku,ładne miasto,nocleg to raczej nie problem (chociaż nie wiem jak to wygląda jak się ma małe dziecko...).
 
buuu a nam wszedzie daleko :baffled:
ale jak ktoras z mam wybierze sie na wycieczke do stanow i postanowi zawitac do colorado to odbiore z lotniska, nakarmie i przenocuje :-D
 
reklama
Do góry