reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Pakujemy torbę do szpitala

a ja jeszcze czekam na staniki, dokupię wodę w małych butelkach i też będzie wsio, można pakować. A, i jeszcze rzeczy dla dziecka muszę przygotować na wyjście i dla siebie, bo jak M sam się sam za to zabierze, to może być przy wyjściu krucho i ze mną i z naszym dzieckiem :-D
 
reklama
a ja póki co uprałam torbę małą dla baby :-)
dla siebie nie mam nic :-(
ciuszki chyba popiorę jednak choć te co potrzeba
czy jedna cała paczka pampersów starczy do szpitala?
gdzie kupowałyście duże podkłady na łóżko?
 
Ja juz przygotowałam dla małej na wyjscie ubranka body z kr rekawkiem pajacyka czapeczke i bluze polarowa rozpinana w razie zimna i kocyk do przykrycia w foteliku a i pieluszke tetrowado podłozenie pod buzke ...bo z ta nasza pogoda nigdy nie wiadomo moze byc 30c ale tez i 10 c spakowałam w reklamowke i włozyłam do fotelika ....zreszta przy poprzednich tez tak miałam przygotowane :-)
 
a ja póki co uprałam torbę małą dla baby :-)
dla siebie nie mam nic :-(
ciuszki chyba popiorę jednak choć te co potrzeba
czy jedna cała paczka pampersów starczy do szpitala?
gdzie kupowałyście duże podkłady na łóżko?

podkłady w każdej aptece są niedrogie :)
ja mam jedną paczkę pampersów, w razie co można dokupić :)

ja chciałam poprać to co najbardziej trzeba, aż w końcu mam uprane i uprasowane wszystko :D jeszcze tylko pościel, jakoś szybko poszło... podejrzane
 
Doti oni w szpitalu zawijają w swoje rożki :tak:ja biorę 3 pary półśpiochów, 3 pary body, 2 czapeczki, niedrapki, pajacyka a jakby cos M dowiezie:tak:ja biorę wszystko w rozm 56 bo jakby nie patrzeć to żeby maly się w to nie mieścil musialby urodzić się pow 65 cm i musialby być klusek :) Sebek urodzil się 56 cm i 3080 i 56 rozmiar wisialy na nim

półśpiochy mam tylko chyba jedne więc pokombinuję co i jak
ale póki co czekam na wizytę u gina żeby mi wymierzyła małą :)
 
Stokrotka w aptece kupisz :tak:ja placilam za 5 szt coś koło 4,50

Jasminum
ja pamietam jaka awantura w szpitalu byla jak urodziłam Sebka bo mąż lasc e przywiozl zamiast majtek zwyklych stringi :-Djak się na niego darla :-Dtakże lepiej spakować się samej :)
 
Ja też już prawie spakowana, brakuje mi drobiazgów.

Przeczytałam kiedyś że w szpitalu Bielańskim trzeba się również zaopatrzyć w wodę utlenioną i waciki do przemywania pępka dziecka. Ja biorę 4 komplety ubranek, tak na wszelki wypadek, czasami trzymają 6 dni w szpitalu i jeszcze w domu przygotuję, żeby M ewentualnie mi dowiózł jak zabraknie. W szpitalu wymagają od 3 do 5 kompletów ubranek. Biorę również środki do kąpieli malucha tak na wszelki wypadek. Nie ma się czym przejmować jak czegoś zabraknie to M może kupić lub zawieść
 
Jupi!! dokonałam tego- spakowałam torbę!! Brakuje mi tylko kremu przeciw odparzeniom:D Teraz myśle czy aby o wszystkim pamiętałam i czy mam wszystko gotowe:) A jeśli o czymś zapomniałam??? Masakra
 
reklama
ja mam skurcze co 10 minut mam nadzieje ze to jeszcze nie te wlasciwe ale do rzeczy, na szczescie jestem od rana u mamy wiec szybciutko pokulalam sie do chinskiego i kupilam najtansze kapcie i koszule jaka byla, na szczescie m wyplata dzis przyszla, heh wy sie Kochane niespakowane pakujcie bo potem bedziecie sie w biegu i w panice sie pakowac heh
 
Do góry