reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Vive podobno dla noworodka jest ta z kokosa twardsza.A jak Wam się on sprawuje??Bo ja tak czytam i oczywiście opinii sto tysięcy i nie mam w końcu w ogóle pojęcia jak jest.
 
reklama
Vive podobno dla noworodka jest ta z kokosa twardsza.A jak Wam się on sprawuje??Bo ja tak czytam i oczywiście opinii sto tysięcy i nie mam w końcu w ogóle pojęcia jak jest.

My też mamy kokos-gryka. Kokos jest dla maluszków a jak dziecko zaczyna siadać, wstawać to gryka - bo to jest łuska gryczana która masuje stópki.

Materac nam się nie odkształcił i chyba sprawdził - bo Jasiek normalnie na nim śpi i nie marudzi. Tak naprawdę to trzeba by dzieci zapytać czy to wygodne :D

Jak masz do wyboru czy normalny piankowy czy własnie gryka-kokos lepszy oczywiście ten drugi. Pianka się strasznie odkształca. Ale tak jak napisałas niektórzy twierdzą ze kokos jest zbyt twardy. My z M. mamy w sypialni dosyć twardy materac i jesteśmy przyzwyczajeni do takiego więc dla mnie twardośc kokosowego materaca jest normalna.
 
a my nadal boimy sie gola dupka siadac na nocnik, w ubraniu siadamy na nocnik, i nawet sama przynosi nocnik, mowi SI, a bez ubrania ryk na cala chate, mysle zeby zmienic nocnik, bo moze jje nocnik nie pasuje albo moze gryzie ja w pupke

Mamusia ja mam to samo, juz mam trzy nocniki i nic nie pomaga, teraz kupiłam mojej córci te pampersy do cwiczen, Victoria czuje ze ma mokro i od dwóch dni pyta sie co sie stało jak sie zesiusia, ja jej mowie ze zrobiła siusiu i czasami jak ma humor to siądzie na nocnik lub ubikacje
 
Hej dziewczyny,u nas z nocnikowaniem też klapa:-(jakiś czas temu Bianka robiła kupkę na nocnik,sadzałam ją, zabawiałam książeczkami i jakoś nam się udawało ale szybko jej to minęło a o siuskach mogę w ogóle zapomnieć:-(na chwilę obecną też szybko schodzi z nocnika i nie mam pomysłu aby ją zachęcić.Zastanawiam się nad kupnem tych pieluch treningowych do sikania o których wspomniala Renia,ale może najpierw wcisnę jej tetrowe i zobaczymy.
Pozatym chyba mała dostała plesniawki,smarujemy na razie aphtinem i zobaczymy,muszę przeszukać forum,bo kiedyś któraś z Was przerabiała pleśniawy. Co do wyboru materacu też słyszałam ,że najlepszy jest też mieszany kokos-gryka:tak:
 
Mamusia ja mam to samo, juz mam trzy nocniki i nic nie pomaga, teraz kupiłam mojej córci te pampersy do cwiczen, Victoria czuje ze ma mokro i od dwóch dni pyta sie co sie stało jak sie zesiusia, ja jej mowie ze zrobiła siusiu i czasami jak ma humor to siądzie na nocnik lub ubikacje

Hej dziewczyny,u nas z nocnikowaniem też klapa:-(jakiś czas temu Bianka robiła kupkę na nocnik,sadzałam ją, zabawiałam książeczkami i jakoś nam się udawało ale szybko jej to minęło a o siuskach mogę w ogóle zapomnieć:-(na chwilę obecną też szybko schodzi z nocnika i nie mam pomysłu aby ją zachęcić.Zastanawiam się nad kupnem tych pieluch treningowych do sikania o których wspomniala Renia,ale może najpierw wcisnę jej tetrowe i zobaczymy.
Pozatym chyba mała dostała plesniawki,smarujemy na razie aphtinem i zobaczymy,muszę przeszukać forum,bo kiedyś któraś z Was przerabiała pleśniawy. Co do wyboru materacu też słyszałam ,że najlepszy jest też mieszany kokos-gryka:tak:


dziewczynki, ja az tak mocno sie nie przejmuje, bo nic niema na sile, nie chce ja straszyc tym nocnikiem i na sile sadzac skoro ona placze, wszytsko w swoim czasie, na razie jeszcze mnie stac na kupno pampersow, wiec za bardzo nie panikuje:-))))))))))mma nadzieje ze do 18stki bedzie sama sikac:-)
 
dziewczynki, ja az tak mocno sie nie przejmuje, bo nic niema na sile, nie chce ja straszyc tym nocnikiem i na sile sadzac skoro ona placze, wszytsko w swoim czasie, na razie jeszcze mnie stac na kupno pampersow, wiec za bardzo nie panikuje:-))))))))))mma nadzieje ze do 18stki bedzie sama sikac:-)
ja przeciwnie mamusiu,zaczynałam się martwić,że może coś jest nie tak,ale jak zobaczyłam,że nie jestem sama z tym problemem to już mi lepiej, i stwierdzam,że to chyba norma skoro tyle dzieciaczków jeszcze nie siuska na nocnik;-)tak jak napisałaś "wszystko w swoim czasie":-)
 
reklama
Hej dziewczyny,u nas z nocnikowaniem też klapa:-(jakiś czas temu Bianka robiła kupkę na nocnik,sadzałam ją, zabawiałam książeczkami i jakoś nam się udawało ale szybko jej to minęło a o siuskach mogę w ogóle zapomnieć:-(na chwilę obecną też szybko schodzi z nocnika i nie mam pomysłu aby ją zachęcić.Zastanawiam się nad kupnem tych pieluch treningowych do sikania o których wspomniala Renia,ale może najpierw wcisnę jej tetrowe i zobaczymy.
Pozatym chyba mała dostała plesniawki,smarujemy na razie aphtinem i zobaczymy,muszę przeszukać forum,bo kiedyś któraś z Was przerabiała pleśniawy. Co do wyboru materacu też słyszałam ,że najlepszy jest też mieszany kokos-gryka:tak:
My stosowałyśmy Nystatynę, ale to na receptę, za to po kilku dniach nie było śladu.
 
Do góry