reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

ODkąd pamietam mój maluch podczas picia mleka miał zazawione oczka, a w miejscu brwi skóra robiła sie czerwonawa. Smoczki ma odpowiednie, więc nie wiem w czym rzecz. Spotkałyście się moż e z takim objawem?

A jesli chodzi o karmienie piersia, to moj maluch tez nie hciał cycusia...
Ur sie miesiac przed terminem i karmiony był rureczka przez nosek. Chyba to bylo przyczyną.
Początkowo odciagałam ale trwało to krótko tezmiałam dośc , ciągle bolały mnie piersi, wkładki laktacyjne zmieniałam co pół goddziny bo przemakały... a po nocy budziłam sie w kałuzy mleka. Przy kolkach małego nawet nie miałam czasu zeby odciagac.
Marzyłam tylko o tym zeby przespać sie choć te 20 min
 
Ostatnia edycja:
reklama
ODkąd pamietam mój maluch podczas picia mleka miał zazawione oczka, a w miejscu brwi skóra robiła sie czerwonawa. Smoczki ma odpowiednie, więc nie wiem w czym rzecz. Spotkałyście się moż e z takim objawem?

A jesli chodzi o karmienie piersia, to moj maluch tez nie hciał cycusia...
Ur sie miesiac przed terminem i karmiony był rureczka przez nosek. Chyba to bylo przyczyną.
Początkowo odciagałam ale trwało to krótko tezmiałam dośc , ciągle bolały mnie piersi, wkładki laktacyjne zmieniałam co pół goddziny bo przemakały... a po nocy budziłam sie w kałuzy mleka. Przy kolkach małego nawet nie miałam czasu zeby odciagac.
Marzyłam tylko o tym zeby przespać sie choć te 20 min
Moj tak ma jak mleczko jest za gorace, nie przestanie ssac, tylko pije takie gorace i wlasnie robi mu sie czerwone czolko i oczka lzawia.
 
Tez myslałam, że oże za goroące robie ale nie nawet jak w temp pokojowej mu daje to tak samo sie dzieje..:no:
 
A jaką macie mineralke?? Bo ja juz zgłupiałam od tych informacji w necie - jedni mówią zeby podgrzewać inni żeby gotować... Ja kurde gotuję tą wodę... hmmm nie wiem czy dobrze robię...
 
A jaką macie mineralke?? Bo ja juz zgłupiałam od tych informacji w necie - jedni mówią zeby podgrzewać inni żeby gotować... Ja kurde gotuję tą wodę... hmmm nie wiem czy dobrze robię...
Ja do tej pory używałam wody "mama i ja" a teraz kupiłam "aquarele"....rozmawiałam z pediatra na ten temat i poradziła mi żeby nie gotować a nawet podawać do picia taką niegotowaną w ciągu dnia:-)
 
reklama
Ja kupuje obojetnie jaką byleby byla mineralna a nie kranówa z domu:-D
Ale nigdy nie podałabym nieprzegotowanej:sorry: i teraz mnie zarzyłascie:sorry:
 
Do góry