reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
A jakie dajesz biszkopciki??
Takie specjalne dla niemowląt, czy zwykłe ze sklepu??

ja kupuje dla niemowlat i malemu nie smakuja kupilam z 3 roznych firm nie dosc ze sie krusza albo on ma takie silne lapki i zgniata to jeszcze sie nimi dlawi:tak:
wiec nie bede mu dawac bynajmniej narazie
a wy jakich firm uzywacie???
 
a ja chciałam sie poradzić. robie małemu deserki ze świeżych owoców ale juz nie sezon na jabłka i kupiłam raz jagody - kwaśne i maliny teraz i te z strasznie kwaśne i te jagódki podziumał troszke wymieszane z jabłkiem a potem dałam jeszcze swoje mleczko ale myślicie,że możnaby te owoce troszke posłodzić???????????????
Lilac ja do jagódek daję zawsze banana i wtedy są o wiele słodsze:tak:
 
:tak:
Dumna jestem z niej mam nadzieje ze zacznie pic i dalej szamac obiadki z apetytem:tak:
super, teraz już będzie coraz lepiej:tak:

Mam pytanie mamuśki czy puszczacie swoim pociechom bajki?
Ja puszczam codziennie bajke Baby Einstein , z tej serii pierwsza jest już od 3 miesiąca, i widze że Vicusia je bardzo lubi:tak:

ojej Wiktor uwielbia, ale tej jeszcze nie znamy:no:

ja tez daje filipowi jedzenie co ok 4 godziny , nigdy nie jest tak ze minelo 3 od ostatniego posilku a ja juz lece z flaszka do niego nieeeeeeeeeee ja czekam a z zglodnieje i sam da znac ze juz chce jesc wtedy zaczyna byc marudny i poprostu wiem ze juz pora na jedzonko:tak::tak::tak:

ojej, a ja ciągle co 3-3,5godz, może dlatego tak przybiera jak szalony:szok:
 
dziewczyny czy Waszw dzieciaczki też w czasie tych upałów odmawiają jedzonka?
mój Bartek zje rano o 6 cycusia, później ok 9-10 znowu cycusia i jak jest tak gorąco to odmawia zjedzenia obiadku, później deserku i dopiero przed 18 zjada kaszkę :szok: później mleczko modyfikowane po 19 i tyle. No czasami w nocy zje mleczko z cycusia ale nie zawsze
 
reklama
dziewczyny czy Waszw dzieciaczki też w czasie tych upałów odmawiają jedzonka?
mój Bartek zje rano o 6 cycusia, później ok 9-10 znowu cycusia i jak jest tak gorąco to odmawia zjedzenia obiadku, później deserku i dopiero przed 18 zjada kaszkę :szok: później mleczko modyfikowane po 19 i tyle. No czasami w nocy zje mleczko z cycusia ale nie zawsze
moja dzisiaj nie chciala jesc, ale u nas taki upal ze niema czym oddychac
 
Do góry