reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

:tak::tak::tak:u nas to samo upałów nie ma ale Wiki tez ostatnie je jakby chciał a nie mógł ale tak bardzo się tym nie przejmuje, bo on i tak super przybiera, więc czasem mleczka nie doje, czasem kaszki, obiadku też nieraz tylko połowe, a dzis na przykład nie jadł deserku, bo przespał:-D
 
reklama
dziewczyny ponawiam pytanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Madziu nie martw sie....nie wiem czy pamiętasz jak my byłyśmy szczepione to wygląda podobnie..... mi lekarka mówiła,ze jeżeli ta górka nie przekroczy srednicy 1 cm to wszystko ok..i po pewnym okresie ta czerwona grudka peknie....o ile dobrze pamietam...jezeli bedzie inaczej to koniecznie przyjsc do niej.... to moze byc przez jakiś czas twardawe....musisz unikać tego miejsca podczas kąpieli.....zeby za mocno nie zamoczyc to tyle...Spokojnie :*
 
Ostatnia edycja:
a to znalazlam w necie :

"Po szczepieniu powstaje na ramieniu kilkumilimetrowe zgrubienie, na którym wytwarza się strupek, a po kilku tygodniach płaska blizna o średnicy 3-5 mm. Gdy zgłosimy się z dzieckiem do drugiego szczepienia BCG (11.-12. mies.) - maluch będzie miał najpierw zmierzoną poprzednią bliznę. Szczepienie trzeba wykonać tylko wtedy, jeśli blizna będzie niewidoczna lub jej średnica nie przekroczy 3 mm.":tak::tak::tak:
 
ojej, a ja ciągle co 3-3,5godz, może dlatego tak przybiera jak szalony:szok:

Ja daję małej dopiero jak zgłodnieje:) No chyba że wogóle nie daje znać że chce jeść to tak po ok 4-5 godz dostaje.

dziewczyny czy Waszw dzieciaczki też w czasie tych upałów odmawiają jedzonka?
mój Bartek zje rano o 6 cycusia, później ok 9-10 znowu cycusia i jak jest tak gorąco to odmawia zjedzenia obiadku, później deserku i dopiero przed 18 zjada kaszkę :szok: później mleczko modyfikowane po 19 i tyle. No czasami w nocy zje mleczko z cycusia ale nie zawsze

Moja tez w czasie upałów mniej je:)

dziewczyny ponawiam pytanie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Najpierw miała czerwoną gulkę, trzeba było na nią uważać przy kąpieli, a otem ta gulka pękła i teraz mamy tylko malutką czerwoną bliznę.
 
Tak! Dałam jej bebilon2 i normalnie dziecko radosne, uśmiechnięte, śpi prawie całą noc, tylko nad ranem wstaje na cycusia:) Wysypka całkiem zniknęła, siusiu robi normalnie...tylko kupki jeszcze jakies brzydkie..
 
reklama
Do góry