reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
ja się mószę pożalić nasz jarek nie chce pić mleka z butelki wszystko wcinamy łyżeczką rano i wieczorem kaszka na mleku a w dzień różne posiłki typu zupki,paróweczki,serki i tym podobne troche to śmiesznie że taki mały brzdąc bez butli hi hi hi
 
mam pytanko.....
Mój mały bandzior:-D nie chce jesc w ogole deserkow ze sloiczka...wiec bardzo chcialabym sprobowac podac cos zrobionego przez siebie...pare z Was jak czytalam podaje po swojemu...moge sie dowiedziec co , jak i ile???:-D:-D:-):-):happy::happy:
 
ja się mószę pożalić nasz jarek nie chce pić mleka z butelki wszystko wcinamy łyżeczką rano i wieczorem kaszka na mleku a w dzień różne posiłki typu zupki,paróweczki,serki i tym podobne troche to śmiesznie że taki mały brzdąc bez butli hi hi hi

Paróweczki??????:szok::szok::szok::szok:serki??jak????

mam pytanko.....
Mój mały bandzior:-D nie chce jesc w ogole deserkow ze sloiczka...wiec bardzo chcialabym sprobowac podac cos zrobionego przez siebie...pare z Was jak czytalam podaje po swojemu...moge sie dowiedziec co , jak i ile???:-D:-D:-):-):happy::happy:

My z surowych owoców jedlismy jabłuszko starte na tarce i banana, ale dziewczynki podawaly juz truskawki miksowane
 
bliźniaki - ja to już nie wiem jak z tą witaminką d u was:no: Jestem przerażona - bo mi pediatra kazała odstawić całkowicie już z ponad miesiąc temu żeby nie przedawkować bo w mleku już jest ta witaminka. A wam kazała zwiększyć dawkę??? Jestem w szoku. Ale zostało mi jeszcze w buteleczce trochę - to skoro wy dajecie aż 4 krople to chyba ja mogę dawać 1 kropelkę. A co tam... chyba zacznę dawać.

A wy dziewczyny dajecie witaminkę D????????????

Ewelw ja podaję 2 kropelki vigantolu dziennie.

Dziewczyny czy jak gotujecie zupkę jarzynową dla maluchów to gotujecie 1 porcję, czy na dwa dni i przechowujecie w lodówce.

Nieśmiało proszę o przepisy na jakieś fajne potrawy:zawstydzona/y:

zapominajko ja jak gotuje zupke top na 2 dni jedna porcje daje odrazu a nastepna chowam do specjalnego pojemniczkka i wstawiam do lodowki:tak::tak:

Nie mozesz sie sugerowac czy ktoś daje 1 czy 2 czy 4 krople, u nas była potrzeba zwiększenia, bo Mała ma duze ciemiączko i strasznie poci jej sie główka. Każde dziecko jest inne i lekarz decyduje ile kropli należy podawac

co di witaminki d to my dajemy 2 kropelki , ale jak ostatnio bylam u pediatry to okazalo sie ze Filipkowi slabo ciemiaczko zarasta gorne i dlatego zlecila te badania krwi nieszczesne zeby sprawdzic czy wsszysstko ok wyniki beda jutro. a glowka malemu sie srednio chyba poci
 
mam pytanko.....
Mój mały bandzior:-D nie chce jesc w ogole deserkow ze sloiczka...wiec bardzo chcialabym sprobowac podac cos zrobionego przez siebie...pare z Was jak czytalam podaje po swojemu...moge sie dowiedziec co , jak i ile???:-D:-D:-):-):happy::happy:
ja z surowych owocow podobnie jak Madzienka bananke miksuje z jabliuszkiem . samego mojego jabluszka nie chce:zawstydzona/y::zawstydzona/y: ale z banankiem wcina hehe;-);-)
 
Takie Tommee Tippee one sa normalne plastkikowe tylko dla mnie wygodne bo mam odmierzone odpowiednio w nich pokarm na jeden obiadek.
W tych pierwszych teraz przechowuje jedzonko gdzyz maja pojemnosc odpowiadajaca temu duzemu sloiczkowi na jedzonko.

TOMMEE TIPPEE pojemnik do żywności 6+m / 2szt (638708843) - Aukcje internetowe Allegro

te są takie mniejsze jak małę słoiczki z jedzonkiem. ale poczatkowo w nich przechowywalam zywnosc.

TOMMEE TIPPEE pojemnik do żywności 4+m / 4szt (638708790) - Aukcje internetowe Allegro

planuje za jakis czas zamrazac jedzonko wiec te pojemniczki tez mi sie przydadzą:tak::tak:
 
reklama
Do góry