reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

bliźniaki - ja to już nie wiem jak z tą witaminką d u was:no: Jestem przerażona - bo mi pediatra kazała odstawić całkowicie już z ponad miesiąc temu żeby nie przedawkować bo w mleku już jest ta witaminka. A wam kazała zwiększyć dawkę??? Jestem w szoku. Ale zostało mi jeszcze w buteleczce trochę - to skoro wy dajecie aż 4 krople to chyba ja mogę dawać 1 kropelkę. A co tam... chyba zacznę dawać.

A wy dziewczyny dajecie witaminkę D????????????
Nie mozesz sie sugerowac czy ktoś daje 1 czy 2 czy 4 krople, u nas była potrzeba zwiększenia, bo Mała ma duze ciemiączko i strasznie poci jej sie główka. Każde dziecko jest inne i lekarz decyduje ile kropli należy podawac
 
reklama
My dajemy 1 krople wit D....chyba, ze są bardzo słoneczne dni to mamy dawac c 2 dzien...

Bliźniaki naszej małej też sie chyba mocko poci głowka,zawsze jak pije pleckzo to ma cała mokra....myslałamz,e to od kontaktu z moja ręką....ale nawet jak pije mleczko lezac na podusi, to podusia jest mokra....a smoczek ma juz 2 i leci jej w sam raz...

powinnam się niepokoić?
 
My dajemy 1 krople wit D....chyba, ze są bardzo słoneczne dni to mamy dawac c 2 dzien...

Bliźniaki naszej małej też sie chyba mocko poci głowka,zawsze jak pije pleckzo to ma cała mokra....myslałamz,e to od kontaktu z moja ręką....ale nawet jak pije mleczko lezac na podusi, to podusia jest mokra....a smoczek ma juz 2 i leci jej w sam raz...

powinnam się niepokoić?
wiesz, nie wiem za bardzo, powiedz pediatrze o tym, obmaca ciemiączko, sparwdzi czy jest "gietka" i zadecyduje czy masz dawac więcej
 
My dajemy 1 krople wit D....chyba, ze są bardzo słoneczne dni to mamy dawac c 2 dzien...

Bliźniaki naszej małej też sie chyba mocko poci głowka,zawsze jak pije pleckzo to ma cała mokra....myslałamz,e to od kontaktu z moja ręką....ale nawet jak pije mleczko lezac na podusi, to podusia jest mokra....a smoczek ma juz 2 i leci jej w sam raz...

powinnam się niepokoić?
moja tez poci sie pod czas jedzenia
 
Dagulla dajesz jeszcze Kacperkowi żelazo? Bo ja małemu daję i robi mi od 4-5 kup i 2 w tym zółte z grudkami ale wodniste a dzisiaj nawet była ze sluzem. A jak jest u was?

daje i kurcze ostatio mu sie pogorszyly wyniki ale narazie mamy brac bo teraz jak je obiadki sloiczkowe to powinno mu sie poprawic tyle ze maly ostatnio strajkuje pare lyzeczke zje a po chwili juz mu nie smakuje i ma odruch wymiotny:eek:
 
reklama
Do góry