reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Tak zrobię, tylko czy mogę mu ją dać np. o 22.00 zaraz przed spaniem ? bo chyba nie zasnę w nocy z obawy, że coś mu się stanie :zawstydzona/y::-(
nam lekarka kazala nowosci podawac do poludnia nie na noc zeby ewentualnie w dzien moc zareagowac na niepokojace objawy a jakby cos sie dzialo to lepei w dzien niz noc zarywac
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie.
Dajecie swoim maluszkom już produkty z glutenem? Jak przyzwyczajałyście? Bo ja się naczytałam i na samą myśl mi gęsia skórka wychodzi, ale wiadomo spróbować trzeba...
ja zaczęłam dodawać po pół łyżeczki kaszy manny do zupek, teraz Nusia je juz chlebek, bułeczki, biszkopty i herbatniki i nic jej nie jest:tak:
 
To może faktycznie te pół słoiczka dam o 17 :eek: a jak wszystko bedzie oki to drugie pół o 22 ?

Nie wiem, co może się stać :zawstydzona/y::-(, ale podobno niektóre dzieciaczki zle tolerują gluten, czy jakoś tak :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Edee, bądź dobrej myśli :tak: Na 90% Alanek nie będzie miał problemów z glutenem. Zresztą kiedyś musisz spróbować.


A ja mam przy okazji glutenowe pytanie. Chciałabym dodać kaszę mannę do zupki, ale słoiczkowej... to jak mam to zrobić? Ugotować kaszkę na wodzie i wymieszać z tą zupką?:confused: I jaką kaszę mannę polecacie?
 
Dzięki za odpowiedzi.

Ja czytałam, że powinno się robić tak jak zrobiła Sawka, tyle tylko, że ja nie gotuję. Myślicie, że mogę kaszkę mannę dodać do słoiczkowej zupki, albo do mleczka modyfikowanego?
 
To może faktycznie te pół słoiczka dam o 17 :eek: a jak wszystko bedzie oki to drugie pół o 22 ?

Nie wiem, co może się stać :zawstydzona/y::-(, ale podobno niektóre dzieciaczki zle tolerują gluten, czy jakoś tak :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
hmmmmmmm ja bym ten pierwszy raz jak napisalam wolala podac w ciagu dnia a nie weczorem ale ja jestem ostrozna i dlatego sie boje zeby malutkiego jakby mial np bolec brzuszek to zeby w ciagu dnia a nie w nocy:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Dzięki za odpowiedzi.

Ja czytałam, że powinno się robić tak jak zrobiła Sawka, tyle tylko, że ja nie gotuję. Myślicie, że mogę kaszkę mannę dodać do słoiczkowej zupki, albo do mleczka modyfikowanego?
Mozesz spokojnie, są też zupki w słoiczkach już z kaszką,a le ja jeszcze nie kupowałam, jedynie te kaszki w sloiczkach
 
reklama
Do góry