reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Tygrysku dzisiaj pierwszy raz wyprobowałam ten smoczek do kaszek z dużą dziurką...zrobilam gęsta kaszkę ale Jula coś nie chciała jej jeść łyzeczką więc przelałam do butli i wytrąbiła całą:-D:-D:-D:-D
 
reklama
Sawka - u nas bajeczki i pioseneczki, wierszyki specjalnie dla niego układane. Teraz poprostu nie idzie i już. Z butli ssać nie umie a jak widzi łyzeczkę to zaczyna płakać. DAwałam zupełnie gładkie i chropowate zupki, kwaskowe i słodkawe. On smakuje usteczkami i jak czysta woda to spija a jak coś innego to nie. Zaciska bużkę albę zaczyna kaszleć powodując wymioty. TYlko czym on chce zwracać to nie wiem choćdziś rano spowodował ulanie wody z brzuszka.
kurcze nie ciekawie, to moze rzeczywiście odpuśc na troche, bo nie ma sensu meczyc dziecka, może spróbuj za pare dni
 
Ale robiłas taka gęsta kaszę bo z niego leci...wiec musi byc naprawde gęsta:tak::tak::tak:
tak Madziu bardzo gestą zrobilam kaszke:-:)-( ale fifi nie chce wogule zabardzo kaszki jesc :-:)-( na tym nutramigenie ochydnie ona smakuje wiec nie dziwie sie dziecku. jak np do banankowej kaszki dodam bananka to zje wtedy kaszke ale sama na mleku srednio:-:)-(
wogule rozwazam podanien mojemu dziecku norlamnego mleka:confused2::confused2:w tym tygodniu ide do naszej pediatry wiec musze z nia o tym porozmawiac.
 
A jeszcze jedno.....jak bedę gotowała te warzywka to mam czyms je jakos doprawić czy normalnie w samej wodzie, czy z odrobina kostki czy jak????? jejku nie mam pojecia :sorry:

kochana ja podalam aptamin(odpowiednik polskiego bebilonu):tak: wczoraj wieczorem pierwszy raz....i narazie mieszam jeszcze z nutramigenem....jak narazie jest ok...zobaczymy potem...mam nadzieje ze nic mu nie bedzie:tak:
 
reklama
Dziewczynki drogie czy Wy dajecie tyle porcji mleczka dziennie ile pisze na opakowaniu ?? czyli teraz w 6 m-scu 4 porcje ??? bo ja tak daję tzn 3 mleka i jedna kaszka, ale mam wrażenie , że za często daję jeść Alanowi i, że nie jest głodny zbytnio, a przecież do tego jeszcze dochodzi obiadek, soczek, a na deserek to mi dnia brakuje :eek::eek:
Taki mamy rozkład dnia :
6-7 rano 180 ml mleczka
10.30.-11.00 180 ml mleczka
13.30-14.00 obiadek (zależy od smaku) pół czasem cały słoiczek 190 g
17.00 180 ml mleczka
22.00 180 ml mleczka

i w ciągu dnia soczek lub herbatka, ale kiedy dać mu deserek jak widze, że on i tak je często i dużo, i czasem wcale nie jest głodny, tyle, że ja staram się trzymać stałych godzin karmienia, co zrobić dawać mu mniej mleczka, czy jak ? (jak wypije butle to i tak zawsze jest płacz, że się skończyła) wtedy oszukuję go smokiem
 
Do góry