reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Ja dałam dzisiaj wieczorem Bartkowi Przysmak na dobranoc z Hippa ( taki ---> HiPP: Kaszka manna z mlekiem i owocami ). Zjadł cały duży słoiczek :szok: Ale cycusia i tak chciał :-D:sorry:

dobrze wam macie juz wszystkie gotowe sloiczki tu u mnie z hipp mozna tylko dostac jablko, gruszke, sliwke i to jest max :crazy: nie ma nic innego. Kupilam z innej firmy warzywka to maly nimi pluje :eek: to mu daje samo zrobiona zupke z ziemniaczka i marcheweczki jak na poczatek...
 
reklama
dagulla - gratulacje :) Wiem, co mówię, bo u nas też cycusiowe uzależnienie i tez mamy małe sukcesy, wiem, jak cieszą :)
 
Landryneczko - ja miałam zamiar karmić gdzieś do roku, może ze dwa miesiące dlużej. Ale nie wiem, czy się nie przeciągnie jeszcze dłużej, bo póki co, to cycuś dla Hanii jest głównym pożywieniem i chyba tak łatwo nie da go sobie odebrać.
 
maly glodomorek :-D pic mu sie napewno zachcialo po kaszce;-)

a my dzisiaj odnieslismy w pewnym sensie sukces bo maly zawsze zasypia przy cycku ze mna w lozku a dzis jak narazie spi w lozeczku co prawda najpierw ululany na raczkach bo inaczej nie zasnie:zawstydzona/y: potem obudzil sie na jedzxenie ale odlozylam go do lozeczka i jak narazie odpukac spi:tak:
To naprawde sukces. Moje dziecko bez cycka nie usnie :zawstydzona/y:

ile mam jeszcze karmi maluszki cycusiem ???? i kiedy myslicie przestac karmic????

Landryneczko - ja miałam zamiar karmić gdzieś do roku, może ze dwa miesiące dlużej. Ale nie wiem, czy się nie przeciągnie jeszcze dłużej, bo póki co, to cycuś dla Hanii jest głównym pożywieniem i chyba tak łatwo nie da go sobie odebrać.
Ja identycznie jak Pytia. Cycuch to najlepszy przyjaciel Ksawerka i nie wyobrazam sobie go oduczyc cyckowania. Wiadomo ze kiedys trzeba ale narazie nawet o tym nie myslimy. Mleczko to tak jak dla Hani u nas glowny posilek. Oprocz tego je raz pol sloiczka obiadku/zupki i na wieczor kaszke z owockami.
 
To naprawde sukces. Moje dziecko bez cycka nie usnie :zawstydzona/y:




Ja identycznie jak Pytia. Cycuch to najlepszy przyjaciel Ksawerka i nie wyobrazam sobie go oduczyc cyckowania. Wiadomo ze kiedys trzeba ale narazie nawet o tym nie myslimy. Mleczko to tak jak dla Hani u nas glowny posilek. Oprocz tego je raz pol sloiczka obiadku/zupki i na wieczor kaszke z owockami.

U nas tak samo mleczko jest głównym posiłkiem no i w nocy najlepszą przytulanką.Podobnie jak u Cyprysiowej tylko raz dziennie pół słoiczka obiadku i pod wieczór pół słoiczka deserku.
My też narazie nie planujemy odzwyczajania od cycusia.My jestesmy zadowolone tylko Tatuś cierpi bo Lilka śpi w nocy ze mną przy cycu a on został oddelegowany do drugiego pokoju:-D
 
I my także tylko na cycusiu, z nowości też za bardzo nic nie chce chyba, że to jest na moim talerzu :p W nocy budzi się także parę razy także teraz jestem nie przytomna. Zamierzam karmić do roku, ale jak się przedłuży to nic się nie stanie :-) Chyba, że w ciążę zajdę to w odstawkę biedna Julka.
 
reklama
my tez do roku chociaz nie zdziwila bym sie jak sie przedluzy bo jakos sobie niewyobrazam nocnego zasypiania bez cycka:-D
a poza tym ja sama sie prywiazalam do tego ,wlasciwie chcialam karmic tylko pol roku ale po rozmowie z mezem doszlismy do wniosku ze mozemy sobie pozwolic na to zebym posiedziala jeszcze w domku:tak:
 
Do góry