reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Aniu moja Fisiolka spi codziennie od 10 do 13 godzin w nocy. Niekiedy wstaje jesc raz ok 2.00. Ale wlasnie w dzien spi całe 40min, a dokladnie 2 razy po 20min:-p
 
reklama
Bartek nawet jak mało śpi w dzień, w nocy zawsze budzi się 2-3 razy :baffled::baffled:
Tyle że zawsze na krótko, bo possie cycusia ok 5 min i idzie spać dalej, więc chyba budzi się po prostu z głodu! Dlatego myślałam że po kaszce pośpi dłużej. No ale okazało się że niekoniecznie :confused2::sorry:
 
Anoli Fabian sypia w dzień około 5 godzin.I nie da rady go przetrzymać,bo po prostu pada i koniec.A wczoraj cały dzień byliśmy na dworze i dla tego spał tak mało.No i w nocy nadrabiał;-)
 
No to dobrze ze tyle spi w dzien. Moja nie ma czegos takiego ze pada...no moze czsem ale regeneruje sie w 20min. Chyba ze na spacerku to do godziny:-)
 
Nie chce straszyć tych dziewczyn których dzieciaczki często budzą się:tak::tak::tak:ale kiedys czytałam że to już zależy od dziecka...jedne śpią cała noc inne nawet w wieku 3 lat budza się często:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:
 
Nie chce straszyć tych dziewczyn których dzieciaczki często budzą się:tak::tak::tak:ale kiedys czytałam że to już zależy od dziecka...jedne śpią cała noc inne nawet w wieku 3 lat budza się często:sorry::sorry::sorry::sorry::sorry::sorry:


no pieknie....:no::no::no::no::no:
ale cos w tym jest bo corka mojego brata ma rok i 4 miesiace i tylko 2 razy w ciagu tego czasu przespala cala noc....
ja tak nie chce.......boje sie ze to rodzinne....:angry::angry::rofl2::rofl2:
 
reklama
Dzisiaj moje dziecko stanęło sobie na kolankach,złapało się za szczebelki łóżeczko i zaczęło podciągać się do stania.Już nawet w łóżeczku nie mogę go zostawić samego:sorry:
A parę dni temu to mnie całkiem rozwalił:-D Złapał mnie za szyje i z otwartą buzią rzucił się na moje usta:-D I teraz robi tak co jakiś czas i bardzo się cieszy jak mnie całą obślini:-D
 
Do góry