reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Czesc mamuski w tamtym tygodniu w poniedzialek chycilo Kornelie zapalenie płuc odnowa musieli ja podlaczyc do aparatury i byla w spiaczce ale dzisiaj jest juz lepiej nawet dali mi ja na rece 8 minut plakalam jak dziecko bo nie mialam jej na rekach od 11 dni, taka jestem szczesliwa ze najgorsze za nami teraz bedzie tylko lepiej. Morze bedzie z nami na swieta.
Boże !!! Ile ta malutka przezyje ... ale teraz juz bedzie tylko lepiej. Wszystko bedzie dobrze.
 
reklama
Aniamanu strasznie Wam współczuje tych okropnych przeżyc i tzrymam kciukasy żeby teraz było już tylko dobrze i żebyście spędzili cudowne Święta juz razem.

Dzięki Cyprysiowa. Tak właśnie myślałam że ta kamfora to kolejna "nieoceniona" rada mojej mamusi i dlatego wolałam sprawdzic. A z ta maścią to muszę poszukac bo w domu mam Pulmax baby ale to jest od siódmego miesiąca dopiero. Całe szczęście małej juz przechodzi.

A ja jestem baardzo zadowolona z mojego głodomorka bo waży juz 3900 a przy wypisie ze szpitala miała 2880 i pani doktor powiedziała że bardzo ładnie rośnie. Niestety nie była mierzona żeby nie przeciągac jej wizyty w ośrodku bo było strasznie dużo zakatarzonych ludzi.

A i kuypiłam małej Bebiko i niedługo mam zamiar jej podac porcję żeby sprawdzic czy będzie chciała pic. Jeśli tak to w Wigilie przed kolacją dostanie mleko z cycka a po kolacji i w nocy butelkę i nie będę musiała robic nic specjalnego dla siebie. Tylko nie wiem co z tego wyjdzie bo którymś razem jak próbowałam dac jej smoka to mi się krztusiła.
 
No to mój Olek był szybszy, bo pępuszek odpadł mu w 8 dobie :-D


a nam w 5 dobie
ja się jednak przestraszyłam że strasznie szybko ale położna nas uspokoiła że tak też się zdarza...

kupiłam polecaną przez Was dziewczyny Fride - qurcze czego to nie wymyślą - nawet nie wiedziałam ze coś takiego istnieje
 
Czesc mamuski w tamtym tygodniu w poniedzialek chycilo Kornelie zapalenie płuc odnowa musieli ja podlaczyc do aparatury i byla w spiaczce ale dzisiaj jest juz lepiej nawet dali mi ja na rece 8 minut plakalam jak dziecko bo nie mialam jej na rekach od 11 dni, taka jestem szczesliwa ze najgorsze za nami teraz bedzie tylko lepiej. Morze bedzie z nami na swieta.

Oj Moje bidulki, szczere współczucia. Teraz to już musi być tylko lepiej. Pod górkę już miałyście, teraz będzie z górki. Trzymajcie się cieplutko i ZDROWIA życzę.
 
Cos strasznego z tym mlekiem, nam tez starcza na niecały tydzień, a cena jego kosmiczna. Jak bedziemy zmieniac na mleko nastepne to chyba zdecyduje sie na cos tańszego.
 
reklama
Nasz mały zjada 90 ml co 3 godziny i puszka starcza nam na 4 dni...

Dziewczyny powiedzcie mi jak będziecie szczepić swoje dzieciaczki?Będziecie robić płatne szczepienia 3 w 1?Co myślicie o szczepionkach przeciw pneumokokom i rotawirusom?Wiadomo,że lekarze polecają,a jak to wygląda w praktyce?
 
Do góry