reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
Dziewczyny czy jest szansa zeby mały jeszcze zalapał cycka po butli? Cały czas mam mleko i szkoda mi , zreszta te cholerne kolki. Mam przez to wyrzuty sumienia.

agawar, kochana, to dopiero tydzień, skoro masz mleczko, to myślę, że szansa jeszcze jest. Może spróbuj wybrać się do poradni laktacyjnej, tam są fachowcy, którzy pomogą ci przystawić synusia. Może się uda, myślę, że warto spróbować.
 
Dziewczyny czy jest szansa zeby mały jeszcze zalapał cycka po butli? Cały czas mam mleko i szkoda mi , zreszta te cholerne kolki. Mam przez to wyrzuty sumienia.
Moja Julka była dwa dni tylko na butli i teraz je już cycusia wydaje mi się, że w ogóle to nie miało na nią wpływu. Moim zdaniem jest szansa i to bardzo duża (skoro masz mleko) na to że będziesz jeszcze cieszyć się karmieniem piersią.

Cyprysiowa na pewno będzie wszystko dobrze.
 
Dziewczyny, jak długo wasze maluszki piją za jednym razem? Bo ja się ciągle martwię, że moja za krótko ciągnie ( z reguły nie dłużej niż 10 min., czasem najpierw 5, potem ma przerwę, a potem dopija). Ale jak ją odkładam to zasypia i nie płacze, więc chyba nie może głodować??
 
Hm tylko w moim miescie nie ma poradni:(, a moja polozna jest jakas nienormalna. Mały nie chce chwycic cycka, nie umie no i sie wkurza bo za wolno leci. Czy moge mieszac mleczko, tzn sciagac i w razie czego dawac modyfikowane?
 
Pytia mój mały tez pije po 10 min. i mysle ze się najada, bo jakby tak nie było to by płakał.

To mnie pocieszyłaś :-) Jutro przychodzi położna zważyć małą, więc wszystko będzie jasne...

Hm tylko w moim miescie nie ma poradni:(, a moja polozna jest jakas nienormalna. Mały nie chce chwycic cycka, nie umie no i sie wkurza bo za wolno leci. Czy moge mieszac mleczko, tzn sciagac i w razie czego dawac modyfikowane?

A może ktoś mógłby polecić ci jakąś sensowną położną, żeby przyszła do ciebie na prywatną choćby wizytę i coś doradziła? A w razie czego mleczko możesz mieszać, tzn. podawać i swoje i modyfikowane. Jak będziesz odciągać regularnie i przystawiać małego jak często się da, to zwiększy ci się laktacja, szybciej poleci i może wtedy załapie. Możesz próbować przystawiać go do jednej piersi, żeby wypił chociaż trochę, a potem resztę z tej samej piersi oddciągnąć laktatorem aż będzie pusta. I tak na zmianę z jedną i drugą. To powinno zwiększyć produkcję mleczka.
 
reklama
Czy wasze maluszki codziennie robia kupki? Mój mały dzisiaj jeszcze nie zrobił, niby nie płacze, ze cos go boli, ale i tak sie denerwuje. :-(
 
Do góry