reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

Jako, ze karmię butla to mam dopajac małego , ale on za kazdym razem wymiotuje herbatka. Czemu tak się dzieje?

spróbuj zmienic herbatke ! nie wiem czy poskutkuje ale Liwia strasznie zaczeła ulewać nawet wymiotować i dostała kolek od herbatki hippa jak tylko przestałam daać te herbatki kłopoty sie skończyły ! czasami moze byc dziecko uczulone na jakiś składnik !!!



Dzieki dziewczyny za dobre slowa Kornelia czyje sie coraz lepiej jest silna od jutra przez sade beda wszczykiwac moj pokarm mam na dzieje ze na swieta bedzie w domku. Pozdrawiam.


kochana ściskam mocno !!!! dzielna z Ciebie kobieta !!!! i trzymam mocno kciuki za małą księżniczke żeby szybko wróciła do domu !!! całusy !!!!
 
reklama
Bylam dzis zalatwic sobie pierwsza wizyte u lekarza bo ich telefonu sie nie doczekam... Mam na piatek choc od jutra powinnam dawac d3 ale lekarka mowi ze moze poczekac do piatku. Boje sie troszke tej wizyty bo nie mowilam Wam wczesniej ale w szpitaku po badaniach w pierwszej dobie po urodzeniu przyszla do mnie lakarka i mowi ze malutki ma troche nie taka akcje serca jak powinien... tzn. ma w normie ale tej najnizszej i ze na nastepny dzien bedzie jeszcze badany i wtedy zosbaczymy. W dzien wypisu był osluchany i niby wszytsko jest dobrze. Wytlumaczylam sobie ta niedobra akcje tym ze to bylo kilka godzin po porodzie i moze jakies leki co dostalam tak na niego podzialaly. Mam nadzieje ze na tej wizycie wszytsko bedzie ok.
 
spróbuj zmienic herbatke ! nie wiem czy poskutkuje ale Liwia strasznie zaczeła ulewać nawet wymiotować i dostała kolek od herbatki hippa jak tylko przestałam daać te herbatki kłopoty sie skończyły ! czasami moze byc dziecko uczulone na jakiś składnik !!!

Tak sobie myślę, że może i u nas kłopoty brzuszkowe od Hippa, bo właśnie sobie uświadomiłam, że się to zbiegło nawet w czasie, jak zaczęlam pić Hippa :confused:
 
Witajcie

U nas nawet fajna noc była, mały od 22:00 nie chciał zasną, zasnął dopiero tak po 24:00 a obudz,ił sie na karmienie po 5:00.

Dzisiaj po jedzeniu mi zwymiotował :-(, ale akurat połozna przyszła i powiedziała ze za duzo sie najadł i wszystko jest dobrze, jutro ma przyjsc do nas pediatra. Bardzo sie ciesze z tej wizyty, bo bede wiedziała czy wszystko jest dobrze.

Cyprysiowa na pewno z serduszkiem małego jest wszystko dobrze.
 
Cyprysiowa napewno wszystko będzie dobrze....leżąc w szpitalu rozmawiałam z pediatrą właśnie o takich rzeczach i ponoć często w pierwszych kilku dobach występują szmery na serduszku itp.....ustępują po kilku dobach....głowa do góry :-)
 
aha ale muszę pochwalić moją córcię...bo przy dzisiejszej kąpieli moje dziecko było takie dzielne że aż serducho mi się cieszyło....nawet nie zapłakała!!!:-):-):-) potem grzecznie dała sie ubrac i nawet zrobiła mamie niespodziankę........kupkę na ręczniczek hahaha:-D:-D:-D
 
aha ale muszę pochwalić moją córcię...bo przy dzisiejszej kąpieli moje dziecko było takie dzielne że aż serducho mi się cieszyło....nawet nie zapłakała!!!:-):-):-) potem grzecznie dała sie ubrac i nawet zrobiła mamie niespodziankę........kupkę na ręczniczek hahaha:-D:-D:-D
No to brawa dla Oliwki :-D !
 
Cyprysiowa napewno wszystko będzie dobrze, głowa do góry

Ja mam zaliczone 2 wizyty położnej, dzisiaj zdjęła szwy.
Czekam na wizyte pediatry mam nadzieje ze jutro się zjawi bo mamy mieć wczesny patronaż.
Pisałam kiedyś, że w czasie ciąży stwierdzono powiększone UKM u Martusi (pomiar miedniczek nerkowych)
Po porodzie zrobili USG i wyniki niezadobre:-:)-:)-(, miedniczki nadal powiększone lewa 1,4cm prawa 0,6cm a normy na to nie ma, poprostu powiekszenia nie powinno byc wogóle.Lekarze mówią że wszystko może wrócic do normy. W związku z tym mam zrobić ogólne badanie moczu co 2tyg, jeżeli wynik wyjdzie negatywny to posiew moczu i kontrolne USG za miesiąc, wszystko wtedy sie wyjaśni.
Ta ciągła niepewność mnie wykańcza, czytam w necie ale tam piszą takie rzeczy, że płakać się chce.......
Nie dopuszczam do siebie myśli, że moja kruszynka może mieć chore nerki:-:)-:)-(
 
Pytio, własnie zamówiłam rureczkę. Napisz prosze "instrukcje obsługi" rurki. Czy wystarczy włozyc w tyłeczek czy jakoś nia manewrowac?
 
reklama
Dziewczyny czy jest szansa zeby mały jeszcze zalapał cycka po butli? Cały czas mam mleko i szkoda mi , zreszta te cholerne kolki. Mam przez to wyrzuty sumienia.
 
Do góry