reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszka i wszystko co nią związane

reklama
aniamanu co za konowały!!!!!!!!!!! Jesssu aż mną zatrzęsło!!!! 3maj sie kochana i dobrze że z malutką będzie już tylko lepiej.....Buziaki;-)

Ja szczepie państwowymi.....a jeśli chodzi o pneumokoki i meningokoki to i tak nie ma sie żadnej gwarancji że dziecko nie zachoruje....szczepionka działa tylko na kilka szczepów z każdej grupy a w rzeczywistości tych szczepów jest o wiele więcej.....po za tym pediatra uświadomiła mi że każde dodatkowe szczepienie jest dużym obciążeniem dla organizmu dziecka...często występują reakcje które nie sa przyjemne dla dziecka.....:tak:
 
Cyprysiowa no tak mi sasiadka mowiła, ze jak 2,5 roku temu szczepiła córkę to płacila, a teraz jak syna to nie płacila bo sa refundowane przez panstwo.
 
Dziewczyny, czy któreś z waszych Maleństw miało biegunkę??? Mój Oli przez dwa dni się nie załatwiał a dzisiaj leje mu się z pupki. Nie wiem, co robić, bo nic takiego nie zjadłam. Siedzę i płaczę razem z nim :-:)-:)-( Jak szybko dzieci mogą się odwodnić? Dzwoniłam do położnej i powiedziala, żeby przeczekać do rana i jak nie przejdzie to do lekarza. Najgorsze jest to, że muszę karmić piersią, a nie wiem, czy to nie przez mój pokarm ma tę biegunkę :-(
 
Dziewczyny, czy któreś z waszych Maleństw miało biegunkę??? Mój Oli przez dwa dni się nie załatwiał a dzisiaj leje mu się z pupki. Nie wiem, co robić, bo nic takiego nie zjadłam. Siedzę i płaczę razem z nim :-:)-:)-( Jak szybko dzieci mogą się odwodnić? Dzwoniłam do położnej i powiedziala, żeby przeczekać do rana i jak nie przejdzie to do lekarza. Najgorsze jest to, że muszę karmić piersią, a nie wiem, czy to nie przez mój pokarm ma tę biegunkę :-(
Napewno nie przez pokarm.......;-) a co znaczy "leje" mu się z pupki....?
 
reklama
Dzieki dziewczyny za dobre slowa Kornelia czyje sie coraz lepiej jest silna od jutra przez sade beda wszczykiwac moj pokarm mam na dzieje ze na swieta bedzie w domku. Pozdrawiam.
 
Do góry