reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maleństwami

no i bella 2 sa jednak "na żywo" duzo mniejsze:eek:po 3 godzinach Ami juz była przelana, wiec trza kupic na noc 3 a na dzień zostana 2...
 
reklama
Mada, dobrze wiedziec - czyli jednak na noc zostaniemy tez przy Happy 3 :tak:
Teraz przez kilka nocy ubieralam Sarze tescowe i powiem Wam, ze nawet mocno sie nie przesikiwala :-p Rano owszem - miala gacie lekko zalane, ale w nocy nie musialam jej zmieniac pieluchy.

A wczoraj na urodzinach Gabrielka tak popila soku, ze przesikala sie na wylot - rajtki, body, sukienka, bluzka! Wszystko! Nie miala wyjscia - z malej elegantki stala sie chlopczykiem ;-):-) i prababcia Gabrielka myslala, ze to jej prawnuczek :-D:-D:-Dbo miala ubrane jego spodenki i bluze :-D:-D:-D
 
Sandra- ślicznemu we wszystkim ślicznie wiec Sarka nawet "na męsko" wyglądała pewnie uroczo:tak::tak::tak:

mam pytanko:
czy jak nie wychodzicie na spacer to smarujecie buzie dzieciaczka jakimiś kremikami??
my w zasadzie problemów skórnych nie mamy, do kąpieli płyn z belli z oliwką a po kapieli juz niczym nie smaruje ale zastanawiam sie czy może buzie bambino po kapieli nie smarować:baffled::baffled::baffled:nie jest szorstka ani nic ale chyba ciut za sucha....sama nie wiem:eek:
 
Ja czasami przed spacerem smaruję kremem Nivea na każdą pogodę, ale bardzo często o tym zapominam ;) Gdy był niemowlaczkiem smarowałam go sumiennie przed każdym wyjściem, teraz nie widzę już takiej potrzeby.
Za to po kąpieli natłuszczam nadal skórę oliwką lub balsamem dla dzieci.
 
Zima zawsze przed wyjsciem smaruje-mi pekaja naczynka krwionosne, a co dopiero takim maluchom... My uzywamy emolium krem specjalny.
 
Sara ma sucha i wrazliwa skore, wiec smaruje ja kilka razy dziennie kremem specjalnym Emoilum (jak Karoo :tak::-)), a jak idziemy na zimowy spacer to wtedy tlusta Lipobaza :tak:
Po kapieli zawsze Emoilum.
 
My mamy krem na zime z Flosleku. Piotrus sam pilnuje, zeby go smarowac przed wyjsciem. Mowi: "ciuko, boda, nosiek, ąka, jena, duga" (czolko, broda, nosek, raczka, jedna, druga), a na koniec wywala jezyk na brode, zeby tez mu posmarowac. :-) Po kapieli smarujemy go balsamem dla dzieci ze skora atopowa Pharmaceris.
 
my smarujemy przed wyjsciem buzke kremem iwostin- poltlustym jest swietny. a po kapieli juz nic nie uzywamy na cialko
 
reklama
Do góry