reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maleństwami

kochane- dwa tyg. temu kupiłam kubek i już mi cuchnie(avent) inne tez canpol itp., gumy nie mamy bo małej źle sie z nia pije wiec jako takiego dozownika nie ma od razu chlup do buzi(jezeli o ta gume chodziło bo innej nie mamy), jak umyje to przelewam wrzatkiem i odstawiam odkrecony oczywiście...może ja mam przeczulony węch:baffled:
 
reklama
Mada mi niestety tez nie kapki śmierdziały, mi się wydawało że za długo sok trzymam w niekapku. Wystarczyło aby postał godzinę i już mi śmierdziało, więc nalewałam tyle co na raz i było lepiej. Przerzuciłyśmy się na bidon, rurkę od środka myję szczotką do butelek i normalnie go gotuję, ale problem i tak sam mija ponieważ Oliwka teraz szaleje za sokami z katroników ze słomką wypija taki soczek jednym tchem, ponadto już ładnie pije ze zwykłej szklanki więc niedługo bidon zupełnie pójdzie w odstawkę.
 
Nasz pierwszy kubek był firmy Nuk, teraz Ala używa na zmianę Canpola i Baby Ono i żaden nie śmierdzi:huh:
Mada a co Ami pije z tych kubków, tylko soki i herbatki czy może też mleko?:confused:
 
Ja wywalilam te gumy z niekapkow, bo wlasnie one mi smierdzialy... I teraz juz jest OK. Mada, musisz jeszcze jakis "nos" na konsultacje wezwac. Moze one wcale tak mocno nie smierdza?
 
a julka niekapków w ogóle nie toleruje:no: mam aventu i canpola... oba stoją.
u nas furrorę robią zwykłe słomki jednorazowe:tak::tak: w ciągu dnia julcia tylko i wyłacznie przez nie pije... a butelka nam juz tylko służy raz dziennie do mleczka przed snem:tak:
 
hm.. to ja juz tez nie wiem co z tymi niekapkami :D bo faktycznie zeby juz po 2 tyg smierdzial to faktycznie niefajnie...

u nas co bidonow to to samo..osad na slomce i nie umiem go domyc.. nie wchodzi mi w rurke niestety nic to sie porzadnie mam wrazenie doszorowac nie da :/
ale tez mala coraz czesciej pije z normalnej szklanki albo normalnego kubka, no i soczki ze slomka tez kroluja :D
 
do mleka ma całkiem odzielny kubek i własnie tylko on nie śmierdzi:baffled:

chyba zaczniemy odzwyczajac mała od niekapka...aż sie boje:no:

dzis chciałam zobaczyc jak poradzi sobie ze słomka ...porażka na całej linii zamiast ciągnać to ta do niej dmucha:confused:
 
reklama
dzis chciałam zobaczyc jak poradzi sobie ze słomka ...porażka na całej linii zamiast ciągnać to ta do niej dmucha:confused:

mada u nas tez na początku były problemy... i wiesz jak julcia się przekonała- w kfc coca coli koniecznie chciała się napić i w końcu załapała:-D
 
Do góry