reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

reklama
Moja znajoma była na pokazowych zajęciach Kreatywki i będzie chodzić do Art School na Janowicza, bardzo jej siępodobały. Ja, czekam, aż zbierze się grupa dla najmłodszych od 0-1, bo chciałabym chodzić z synkiem...Może któraś z Was chciałaby chodzić przed południem???
 
Dziewczyny, była któraś z Was na tych zajęciach kreatywki?
Ja polecam abecadło (Biblioteka w Alfie na II piętrze) - zapisać można najmniejszego maluszka do biblioteki, spędzić czas na graniu w gry planszowe, a i zajęcia są jakieś cykliczne Aktualno
 
W Abecadle chyba robią tylko jakieś zajęcia pokazowe, a cykliczne zajęcia w szkołach językowych i przedszkolu Art School.
Mi zajęcia w Abecadle się podobają, tylko że często wypadają w godzinach drzemki mojego Maluszka i nie możemy iść.
 
no właśnie w abecadle to są zapełnione listy na te zajęcia.
Ja czasem chodzę z moją córką do Strefy Rozwoju (Aktualności )
dopiero się rozkręcają, ale jest tam salka dla dzieci, godzinne zajęcia przypominające przedszkole itp.
No i blisko dla mnie ;)
 
Hej dziewczyny.
Ja mam pytanie odnośnie tego gdzie jechać do szpitala w Olsztynie w razie gdyby z moją ciążą było coś nie tak. Chodzi mi tutaj np. o nagłe stany, gdzie zaczynam krwawić itp. gdzie przyjmą mnie nawet jeśli w nocy bym tam pojechała.
Kompletnie nie mam pojęcia do jakiego w takiej sytuacji się wybrać...
 
Witam olsztyńskie mamy :) też jestem z Olsztyna więc dołączam do Waszego pokaźnego grona :)
Do Aneta_85 Jeżeli chodzi o szpitale w Olsztynie to są tak naprawdę 2 do wyboru w takich nagłych stanach: Szpital Wojewódzki i Miejski. Ja w miałam 2 nagłe sprawy i raz byłam w miejskim a raz w wojewódzkim (tam pracuje mój lekarz więc tam mi bezpieczniej) ale do izby przyjęć i lekarza z miejskiego szpitala, nie mam nic do zarzucenia :) I tak naprawdę z żadnej izby przyjęć nie mają prawa cię odesłać, nawet jak jest środek nocy albo gradobicie!

pozdrawiam mamuśki z Olsztyna! Czy któraś z Was rodzi na początku lutego???
 
reklama
Do góry