reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

No to tutaj mam nawet bliżej :)))

Mój małż podszepnął mi, że na Kołobrzeskiej jest sklep "wegetarianin". Owoców tam chyba nie ma ale skoro mowa o produktach eko, to może komuś się przyda :-D
 
reklama
W tym sklepie nie ma ani warzyw ani owoców. Jedynie raz w tygodniu są ekologiczne jajka.
 
O losie, ale cisza. Czyzby wszystkie mamusie byly takie zaganiane? :) No dobra, u nas drugi zabek :) No i zaczelismy jesc zupki. Zocha wcina jak szalona. Wiecie moze gdzie sloiczki z obiadkami sa najtansze bo w sumie sporo tego idzie :)
 
wczoraj były w realu słoiczki bobowita 190g x 2 po 6,29zł, albo 6,40 zł w promocji i jogurciki dla dzieci 7,99 za 4pak

I te z rossmana są po ok 3,50 i w rossmanie dużo promocji na jedzonko dla dzieci, dobre ceny mają... Tylko nie wiem jak jakościowo te słoiczki rosmanowskie skład oki, a co wy sądzicie, kupiłam dwa na próbę i małemu nawet smakują :) :)

noooo cicho sza :) :)
 
Trzeba polować właśnie na promocje, często się opłaca.
Rossmanowych słoików nie kupowałam - jakoś nie mogę się odważyć:)
A ostatnio wsadziłam do koszyka na szybkiego słoiczek z deserkiem (jabłka, jagody) z bobo vity i tam w składzie był cukier...

Zwiększyłam ilość porcji w dzień, no i daję Młodemu też papki z mięsem (czego wcześniej nie robiłam). No i zaryzykowałam kaszę po 6 m-cu z glutenem.
Jesteśmy u dziadków i oni wszystko dają małemu "polizać"... aż zamykam oczy żeby na to nie patrzeć ;)) Chyba jestem za bardzo asekuracyjna.
Noce mamy przesypiane i ... bardzo wczesne porankowe pobudki :) Ostatnio kładę się do łóżka prawie razem z Miłoszem :)

Zębów nadal nie mamy - widać, że Młodego swędzą te dziąsła i normalnie czasami aż mi Go szkoda (albo mam ochotę Go udusić bo jest taki wredny) ale cóż... nadejdzie w końcu ten czas:)

A pogoda jest do doopy :(

Kurczaki ... to już 7 miesiąc :)))
 
Nabuu mały przesypia Ci nocki :szok: jak tego dokonałaś, mój cycuch dalej jak w zegarku 22, 1, 4, 5 6 ... a ostatnio to miał takie fazy, że nawet co godzina się budził buuu

Ja kupiłam na próbę słoiczek z rossmana i sama nie wiem małemu smakuje, jak dla mnie taki sam jak wszystkie, skład niby oki, ale tak czy tak powoli przestawiam na swoje zupki brokułową mojej produkcji je :). Ja tam tez daję wszystkiego polizać, jak jadłam loda w rożku to mały sie rwał, że szok ...

A z ząbkami to zobaczysz z dnia na dzien wyskoczy rano nie będzie a po południu już tak, mojej koleżanki córeczce wyszły trzy naraz :) w 7dmym miesiącu :)
 
Nic nie robiłam :) Sam się przestawił :) Jedna pobudka w nocy jest, o najróżniejszych godzinach - raz o 23, raz o 3 rano :)

Za ząbkami nie tęsknię bo uwielbiam jak Miłosz uśmiecha się tymi swoimi dziąślakami, ale wiem, że Jemu byłoby lżej gdyby te siekacze już wyszły :)
 
Hej kobitki:) Ale upal.... istna meczarnia. Mamy mieszkanie na poddaszu i sie tu pieknie gotujemy. Najgorzej jest noca... U nas dzis w nocy bylo prawie 27 stopni:( Nie za bardzo wiem jak ubierac mala do snu. Jak Wy sobie z tym radzicie w takie upalne noce?
 
Ja ubieram Młodego np. w pajaca albo pidżamkę i pakuję w taki cienki śpiworek bo mój szaleniec rzuca nogami nawet we śnie, zmienia położenie w łóżeczku i okropnie się rozkopuje. Wydaje mi się, że tak jest ok :)
 
reklama
Ja tylko body i w dzień to przykrywam pieluszką, a w nocy kołderką, ale u nas sypialnia na poddaszu, mega gorąca 25 stopni, młody wiecznie zgrzany ...
 
Do góry