reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

No to mamy drugi ziąb :) :) Może stąd ta wzmożona aktywność nocna :) :)

Ja gotuję zupkę i wkładam do słoiczka po koncentracie pomidorowym i wekuję, i staram się zużyć w ciągu kilku dni, przechowuję w lodówce, ale i tak głównie wyrzucam bo mały jakoś bardziej preferuje słoiczki sklepowe :) :)

No a słowo mama to nie lada wyczyn :) :), mój tez śmiesznie zaczął gadać jakieś takie kie, gie, la, a ostatnio jak spiewałam lalalalla różnymi głosami to powtarzał mały skubaniec :) śmieszne to było :)
 
reklama
Z tą MAMĄ to serdecznie gratuluję :) Super!

No i drugiego ząbka też gratuluję :)

U mojego "mama" przewija się czasami ... ale niestety raczej nieświadomie:-) Chociaż ja oczywiście dopisuję sobie różne historie do tego ;-) A najlepiej to Mu wychodzi "nie-eee" :D Takie dzieciaczki to są zabawne, codziennie jakieś nowe śmieszne sytuacje:)

Ja też wekuję jedzonko w słoiczkach.
 
Ha Ha Nabuu mojemu też najlepiej wychodzi nieeee :) :), a młody śpi z Tobą? czy w łóżeczku, ja tak do 4.00 go odkładam a potem to już wymiękam :)
 
W swoim łóżeczku zasypia i śpi do pierwszej pobudki ... a potem to co los przyniesie :-D Czasami go odkładam i biorę do łóżka dopiero jak mąż idzie do pracy a czasami śpi razem z nami przez pół nocy - zależy na jakim stopniu wytrzymałości jestem :)
Ostatnio Go przechwaliłam, że wstaje tylko dwa razy i ostatnio mam niezłe maratony nocne ... Nie wiem o co chodzi temu mojemu Młodemu.
 
Czy te zupki dla swoich pociech robicie z kupnych ekologicznych warzyw, czy ze swojego ogródka?
Gdzie takie ekologiczne warzywa można kupić w Olsztynie?
 
gosiaczek_1 - ja na poczatek wybralam sloiczki. Czekam az warzywka wyrosna w ogrodku. Mam to szczescie, ze moj tesc z mysla o wnusi obsial caly ogrod :) Tez sie zastanawialam gdzie mozna dostac warzywa z ekologicznych upraw, ale tak naprawde to nigdy nie ma gwarancji... :/ Moze masz jakas rodzine z ogrodem warzywnym...?
 
Nabuu na bank ziąbale :) :)

z chęcią też bym się dowiedziała, gdzie kupić warzywka ekologiczne, nawet niezłe są w takim punkcie kortowskim, ja to nazywam zieloną bramą to jest przy tej ulicy co łączy sikorskiego z warszawską na światłach w prawo jadąc od sikorskiego ( nowa ulica), tam są warzywa takie co są zbierane, z reguły ubłocone i brzydkie, ale smaczne w smaku, na kortowie je hodują, są pryskane, ale przestrzegają dozwolonych norm i ceny są tam super :) :)
 
Będę w okolicach Kortowa to zajrzę do tego sklepu. Dziękuję
Rodzice mają działkę, i u mamy zamówiłam już trochę warzyw, ale oni mieszkają daleko, więc nie będziemy mieli stałego dostępu do takich warzyw.
 
reklama
Ja też na początek wybrałam słoiczki ale teraz już sama eksperymentuję. Marchewkę (zamrożoną) i ziemniaczki mam z maminego ogródka (zapasy się niestety kończą) no i niestety dokupuję resztę, najczęściej brokuły, kalafior i groszek (mrożonki) :(

Melakarmelata, zorientujesz się jak nazywa się ta ulica?

Wiem, że na Wilczyńskiego są eko delikatesy - ale jeszcze tam nie byłam i nie wiem czy mają warzywa.
 
Do góry