reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

reklama
Dziewczyny, za dwa tygodnie czeka nas komunia chrześniaka mojego małżonka i zastanawiamy się co Mu kupić. Myśleliśmy nad zakupem jakiegoś kursu (językowego bądź karate np.) ale nie wiemy czy taki 8 latek ucieszy się z prezentu "niematerialnego" :baffled:
Może któraś z Was wpadła kiedyś na jakiś fajny prezentowy pomysł bez nabywania laptopa, konsoli, najnowszego telefonu, ... quada? :szok: Podzielcie się proszę pomysłami :tak:
Pismo święte + coś fajnego, nietypowego???
 
U mnie była Elunia z wojewódzkiego, kobieta anioł :). Ja miałam lekki poród, bo na porodówkę weszłam 19.20, a urodziłam 21.25 :). Mimo to nie wyobrażam sobie tego bez niej :), najważniejsze to jest to, ze Cie wspiera i informuje co się dzieję, ile jeszcze ... rewelacja. Przed zastanawiałam się bardzo czy skorzystać, ale wiem, że to były dobrze wydane pieniądze, i przy następnym dziecku nie będę się zastanawiała ani chwili. Kobieta która nie rodziła nie zdaje sobie sprawy z tego jak to wygląda, i wydaje się jej że moment ten nigdy nie nadejdzie :) ( ja tak mialam ) i że jakoś to będzie, bo przeciez miliony rodzą, ale dopiero po wie jak ważne jest to, żeby mieć w pobliżu zaufaną, fachową osobę :). Ela do mnie zaglądała równiez po, co jest fajne, bo można wypytać o wszystko, a panie od dzieci w wojewódzkim niezbyt fajne

:))

Ja tez miałam swoja polozna.I tylko dzieki niiej dostałam sie do Wojewodzkiego bo na miejsca byly marne szanse i moj malutki urodzil sie zdrowy.Miałam juz zielone wody a rano mnie nie przyjeli do szpitala bo stwierdzili ze jeszcze nie trzeba mimo ze mialam skierowanie na ten dzien bo 1,5 tyg po terminie.a ona zadzwonila wieczorem powiedziala ze jest miejsce i zaczelismy rodzic :) Na koniec byla jeszcze Ela wiec mialam wszystkie najlepsze porody mimo ze placilam tylko Jowitce.Fajna mloda babeczka.Cud kobieta.Dzieki niej i jej intuicji moj Olinek jest zdrowiutki.

Dzięki za odp.

W sumie jeśli chodzi o Szp. Wojewódzki to przwija się kilka imion Pań położnych : Pani Ela, Jowita, Mariola i Kasia Szyszko.

Chyba sprawa przesądzona :)


650zł opieka przy porodzie, ale po wpadała też :) :)

a jeszcze więcej o tym było na 95- tej stronie :)) Kliknij TU https://www.babyboom.pl/forum/olsztyn-f287/olsztynskie-mamy-20693/index95.html i może napisz na priva do tych dziewczyn bo ostatnio jakoś tutaj cicho :)
 
Ostatnia edycja:
Witam! dwa dni zajelo mi czytanie waszych postow :) mam termin na 25 lipca a ze moja siostra rodzila tydzien temu, sama zaczelam myslec o porodzie, szpitalu, poloznej.... metlik w glowie, strach.... jakos mnie podniosl na duchu ten art. https://www.babyboom.pl/forum/ciaza-porod-polog-f14/czy-porod-bez-bolu-jest-naprawde-mozliwy-41176/ te z was, ktore juz sa po porodzie uznaja pewnie, ze to nie jest takie proste :)
chcialam oplacic polozna ale teraz doszlam do wniosku, nie wiem czy slusznie, ze nastawie sie pozytywnie, mysle o szybkim porodzie i milej poloznej :) tylko z wyborem szpitala mam problem. do woj. ciezko sie dostac, malarkiewicz nie przygotpowany w razie ciezkiego porodu. wyczytalam gdzies, ze od czerwca nowy szpital malarkiewicza Nowy szpital Położniczo-Ginekologiczny w Olsztynie - Artykuły rodzinne - *-spam-* to byloby najlepsze...
rozpisalam sie. pozdrawiam wszystkie przyszle i obecne olsztynskie mamy :)
 
Pozytywne podejście to już 50% sukcesu :) Bądź dobrej myśli a wszystko będzie dobrze ;-)
Co do szpitala to już nie raz przekonałam się, że co mama to inna opinia i tak jest również z wieloma innymi rzeczami, pieluchami, kosmetykami, szczepionkami ... :-D I im dziecko starsze tym więcej dylematów, hehe :)
 
a jeszcze mam pyt. ktore bylo juz na pewno poruszane - kiedy moj synek musi sie obrócić glowa w dol. trudno mi sie zorientowac jak jest ulozony - wystaje mi wlk. kula na wysokosci pepka ale nie wiem czy to glowa czy pupa :)
 
reklama
Miriam ja rodzilam pierwsza core w kraju razem z mezem,zadnej prywatniej polloznej nie mielismy choc myslelismy zeby wynajac,w szpitalu trafilismy na super polozna ktora byla podczas porodu i szczerze powiem ze to byla dobra decyzja aby nie brac prywatniej poloznej i nie ukrywajmy ze jest to koszt ja wtedy jak sie dowiadywalam to 500zl sobie liczyli a teraz to nie wiem
Jeszcze masz troche czas wiec sie dobrze zastanow :tak:
I tak jak napisala Nabuu wszystko zalezy od Twojego nastawienia
 
Ostatnia edycja:
Do góry