reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

reklama
Mam pytanie. Czy orientuje się ktoś którzy okuliści w Olsztynie przyjmują dwumiesięczne maluszki? Na razie udało mi się tylko znaleźć Dr Sankowską... Może orientuje się ktoś ile bierze ona za wizytę... A może do kogoś jeszcze mogę spróbować się dostać bo ona ma terminy wolne dopiero na lipiec :-(
 
niestety terminy takie są prawie wszędzie, nasza pediatra polecała dr.Sankowską.My byliśmy z Lenka jak miała 4 miesiące w szpitalu dziecięcym ale nie dostaliśmy się do niej.odesłali nas do Centrum Zdrowia Dziecka, powiem szczerze, że jeśli chodzi o okulistów w szpitalu to nie jestem zadowolona. Badanie wzroku u niemowlęcia jest okropne, Lenka tak bardzo płakała, to był straszny widok a te wszystkie lekarki i pielęgniarki nie mają podejścia do dzieci, takie zimne i oschłe. Przeżyłam to strasznie, nie wiem a może miały zły dzień, w każdym razie więcej tam nie pójdziemy. Teraz już jeździmy tylko do wawy.
 
Ostatnia edycja:
Mojej Małej na razie oczka ropieją i łzawią - pediatra podejrzewa zatkane kanaliki łzowe i kazał pójść do okulisty aby to sprawdzić :-( Nie wiem czy jeżeli to rzeczywiście te kanaliki to mogę czekać aż do lipca z wizytą... :wściekła/y: Jeżeli chodzi o Warszawę to też chętnie tam wybrałabym się do specjalisty ale jakoś na razie mam obawy przed tak daleką wyprawą z Emilką. Chyba najpierw udam się do tej Sankowskiej i zobaczę co mi powie. No cóż kiedyś musiały się pojawić pierwsze problemy z Dzidziusiem :blink:
 
Mojej małej jeszcze ani jedna łezka nie poleciała, a ma 10miesięcy, pediatra też podejrzewała zapchane kanaliki łzowe a w szpitalu powiedziała babka, że mają jeszcze czas więc czekamy ale nic się nie dzieje, w każdym razie nie zamierzam już tam iść. My jak byliśmy z mała to się wepchaliśmy bez kolejki, nie z naszej winy bo bylismy pierwszy raz, w recepcji nikt nam nic nie powiedział, tylko odrazu kazali iść do gabinetu, więc tak zrobiliśmy, czekaliśmy chyba 3 godziny po czym okazało się, że nie możemy wejść bo nie mamy karty pacenta, ale nikt nie zapytał na dole czy mamy czy nie, a skąd mogliśmy wiedzieć skoro w innych poradniach nie wymagali, w każdym razie mamy znajomą w szpitalu pediatre i szybko nam załatwiła wizyte. Jeżeli chodzi o szpital to podobno czeka sie około miesiąca na wizyte.
 
Nie znam tej ginekolozki, bo chodziłam w ciązy do innego lekarza. Ale do niej poszłam na USG trójwymiarowe. Dostałam zdjęcia, płytkę DVD....polecam ale chyba drogo 180 zł z tego co pamiętam
 
reklama
Moją ciąże prowadziła dr Romaszko i byłam zadowolona- co prawda chodziłam prywatnie, ale bardzo dobrze i bezpiecznie czułam się pod jej opieką. A USG rzeczywiście kosztuje 180zł. Ja robiłam to USG ok 20 tyg i u mojegpo synka były już bardzo dobrze widoczne rysy twarzy-dokładnie jak po narodzeniu:)
 
Do góry