reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

słuchajcie moje drogie dziewczątka :) moje maleństwo jest na modyfikowanym dokładnie na bebilonie od jakiegoś czasu mała ma czerwone plamy na oczku, czółku i teraz na policzkach a do tego krostki lekko czerwone z białym środkiem a może to skaza i dlatego mała tak cierpi czyzby wina mleka? czy ktoś może coś wie na temat bebilonu pepti i nutramigenu?
maaga a byłaś u pediatry z małą? to może być skaza ale to musi lekarz potwierdzić ! Ma jeszcze jakieś inne objawy np śluz w kupce bóle brzuszka ? Mój maluch jeden i drugi był na bebilonie pepti a co byś chciała wiedzieć na temat tego mleka?
 
reklama
słuchajcie moje drogie dziewczątka :) moje maleństwo jest na modyfikowanym dokładnie na bebilonie od jakiegoś czasu mała ma czerwone plamy na oczku, czółku i teraz na policzkach a do tego krostki lekko czerwone z białym środkiem a może to skaza i dlatego mała tak cierpi czyzby wina mleka? czy ktoś może coś wie na temat bebilonu pepti i nutramigenu?

Hej z tego co napisalas to prawdopodobnie skaza bialkowa najlepiej sie przejdz do lekarza bo my tu mozemy tylko gdybac:-)
Moja cora miala tradzik niemowlecy cala buzke miala wysypna przez mieisac czasu wszystko zniknelo po wysypce nie ma sladu
A co do kolek to sprobuj infacol :tak: na moja core dziala :tak:

Pozdrawiam
 
Hej dziewczyny! Co z tą wyprzedażą? Jestem chętna, mam sporo ubranek po córeczce od 0 do 2lat i chętnie kupię coś w rozmiarze 98-104.
 
byłam u pediatry i był bardzo kompetentny... potraktował buziaka mojej córki spirytusem salicylowym!!!! kiedy ona jeszcze nie zdążyła wytworzyć na skórce żadnej bzriery polecił bebilon pepti i nie dał recepty... zmieniam lekarza ... jesteśmy od tyg na nowym mleku mała nie śpi!! śpi po pół godz i się budzi... kolki są nadal... nie wiem chyba przejdziemy na nutramigen ostatnia szansa...ja padam już ze zmęczenia, ostatnio poszłam przebrać maleństwo bez maleństwa wyobraxcie sobie jaka byłam zdziwiona gdy nikogo nie znalazłąm na przewijaku...
 
maaga o kurde co za lekarz niech sam siebie spirytusem potraktuje:wściekła/y: Wiesz co ja bym Tobie radziła iść prywatnie do lekarza niestety ja jeśli się coś dzieje tylko do takiego chodzę bo w naszej przychodni nie znają się na niczym i tylko zaglądam tam z dzieckiem jak mamy zaszczepić albo po receptę . Co do mleka może jeszcze trochę poczekaj . A na jakim jest córcia?bebilon pepti?
 
dokładnie na pepti i jest tragedia!!! teraz podaje jej bebiko za namową dziadków bo po pepti jest źle mała ulewa prawie wszystko z powrotem więc nie dziwne że jest głodna... po bebiko owszem ulało się ale w granicach normy a tak mi się przypomniało że bebilonem to mi biedactwo chlustało... masakra jakaś żeby tylko jeszcze spała to byłoby ok no i oczywiście zmieniam lekarza
 
Hej ja tez chciałabym zapytac czy jakas wyprzedaz robimy? Ja mam troche rzeczy po Olinku a przydałyby mi sie takie na 92/98,jakies czapki przejsciowe na jesien , dresiki.

Ja wam pokaze co ja mam i ewentualnie chetnie sie spotkam na jakims kiermaszu czy osobiscie.

Kapciuszki BEFADO rozm.20 Olsztyn • Ogłoszenia Tablica.pl
Buciki zimowe rozm.21 ANTYLOPA Olsztyn • Ogłoszenia Tablica.pl
BUTY GEOX ZIMOWE rozm.21 Olsztyn • Ogłoszenia Tablica.pl
SUPER ZESTAW DLA CHŁOPCA 7 zł/sztukę Olsztyn • Ogłoszenia Tablica.pl

Z butków mogę cosik jeszcze sposcic.
 
reklama
Ania_g21, przepraszam że dopiero teraz się odzywam, ale wróciłam do pracy i dopiero co doszłam do siebie i jakoś zorganizowałam życie (nie pracowałam 4 lata). Ubranek już nie mam, zaraz jak napisałam ogłoszenie to zgłosiła się jedna mama i wszystko wzięła.
Duży Twój Olinek !!! Moja córa też rocznik 2009 a ubranka na 86 cm nosi.
Tak w ogóle to witajcie dziewczyny :) Ledwo zipię. Dom-praca-dzieci, nie wiem w co ręce włożyć....
 
Do góry