reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olsztyńskie mamy.

To, że śniadanie, obiad czy kolacja powinny być o mniej więcej stałej porze, wie każdy. Chociażby ze względów trawiennych jest to korzystne. W swojej wypowiedzi miałam na myśli tylko i wyłącznie proces kp. Zrozumiałam że koleżanka założyła sobie: Aaaa, to dam pierś o 8 o 15 i o 19 bo tak mi pasuje do mojego schematu. A dziecko ?? Trudno, musi się dostosować. To pierwszy krok do zakończenia mlecznej drogi.
Melakarmelata rozwiała moje wątpliwości i wierzę że powrót do pracy nie przeszkodzi jej w kp.
 
reklama
Z racji tego iż wyjeżdżam, już dzisiaj życzę Wam Spokojnych Świąt Wielkanocnych, pogody sprzyjającej rodzinnym spacerom, mokrego dyngusa i wszelkiej pomyślności !!
 
Z pracą dół ..., zaproponowali mi stanowisko przez sezon od rana do nocy brrrrr ....

Ale cóż, upiekłam mazurka i mam zamiar zostawić kłopoty do przyszłego tygodnia...

Wesołego jajeczka dziewuszki, u nas wyskoczył ząbek na zająca :) nasz pierwszy :)
 
Melakarmelata, Gratulujemy ząbka! :-D
No lipa z tą pracą, ale pamiętaj, że przysługują Ci dwie półgodzinne przerwy na karmienie, które możesz połączyć i np wyjść z pracy godzinkę wcześniej.


WESOŁEGO JAJKA Kobietki!!!
 
Hej dziewczyny!
Mam do was takie pytanko - czy któas w was zdecydowała sie na używanie pieluch wielorazowych - chodzi mi o te AIO, kieszonkowe, z otulaczem itd.
Za miesiac ma sie pojawic na świecie mój synek i zastanawiam sie nad ta opcją ale chciałabym dowiedziec czegoś od bardziej doswiadczonych, usłyszeć o prawdziwych minusach i zaletach. Do tego tatuś nie jest zachwycony - jak to jego syn ma biegac w jakis szmatkach a wypowiedzi w necie to na pewno tylko reklamy od producentów:/ dlatego byłabym wdzieczna za informacje od kogos z mojego miasta czyli włąśnie Olsztyna.
Z góry dziekuję i życze wesołych świąt!
 
reklama
Ja rodziłam w Szp.Wojewódzkim, miałam lekarza z tego Szp. i zdecydowałam się na wynajęcie połoznej ponieważ mam problemy ze zdrowiem, do końca nie wiadomo było czy urodzę SN czy CC i był to mój 1 poród.
Dzięki niej poród trwał 6 godz. była tylko ze mną.
A ponieważ jest teraz baby boom, na oddziałach nie ma miejsc, zdaża się się rodzi kilka dziewczyn na raz, położne chodzą od jednej dziewczyny do drugiej.
Nie chciałam rodzic w miejski.

A z tymi położnymi jest jak z lekarzami, itp. Zdażają się bardzo fajne babki, ale i bardzo wredne.

Uważam, że jest to każdego indywidualna sprawa ;-)
 
Do góry