reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie w ciąży i w trakcie karmienia piersią

Ja to lubię czasem podsmażyć chleb na patelni i zalać go jajkami ztrzepanymi z wegetą i smaże z obu stron i wychodzi taka jakby pizza :) A dzisiaj nie wiem co zrobię na obiad może ogórkową...
 
reklama
poxo tez tak mam nieraz ze mam wrażenie że coś jest nieświerze i gdy zaczynam jeść odchodzi mi ochota :-p Ale mąż za mnie zjada, bo wedlug niego wszystko jest świrze i smaczne ;-)
 
Nimfii- ja mam ciągle wrażenie, że mięso jest nieświeże i dlatego go nie jem, chociaż w 100% jest dobre, bo świeżo bite i mrożone, ale mnie mięso obrzydza, a zawsze na mięso byłam tak chętna nic więcej nie jadłam, a teraz się zmieniło.
 
andrzelika1989 też taki chlebek lubię... :tak: tylko dodaję często do tego albo kukurydzy, albo salami jakieś (co mam w lodówce) i ser żółty na górę... :happy:
Lubię też jak mój małżonek (przyszły :-p) zrobi zapiekanki... z pieczarkami, cebulką, serkiem, szynką (czy tam parówką...)... ale robi to perfekcyjnie... :happy:
nimfii po mnie też zjada (twierdząc, że dobre...) ;-) więc nic się nie marnuje :-D
 
A u mnie dziś kapuśniaczek - ale niestety nie jadłam, a na drugie jajeczko sadzone z ziemniaczkami i marchewka zasmazana, nie mam niestety apetytu, zmuszać się muszę, na szczęście nie jest tak codziennie (ale prawie:-()
pozdrawiam-y;)
 
Ja to ogorkowa wczoraj mialam a dzisiaj chinszczyzna z ryzem :-) Ja tez mam wrazenie zwlaszcza przy miesie ze jak go smaze to mi smierdzi no ale wiem ze to moj zmysl zapachu jest nadwyrezony bo miesko zawsze swieze :tak:
 
reklama
Do góry