reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Odżywianie w ciąży i w trakcie karmienia piersią

Ssabrinaa ja też dzisiaj myślałam o frytkach... ale stanęło na jajecznicy (wmuszonej w siebie... :dry:)

Czekam z niecierpliwością na ten ciepły kapuśniaczek... może mi trochę poprawi samopoczucie... bo dziś to tak z tym średnio... :dry: Na dodatek zaczyna padać... Normalnie mam "hurraentuzjazm" do roboty czegokolwiek... (a mama już w drodze :hmm:)
 
reklama
ja sobie w piekarniku zrobilam ziemniaczki polksiezyce;) mniam:) a na obiad bedzie tortilka:))))no i lody wodne zaczelam uwielbiac:)
 
Wczoraj na wieczor naszlo mnie na ryz na mleku z maselkiem i z cukrem :-) ale tez chce mi sie ryzu z jablkami zapiekanego w piekarniku :tak: kurcze no ale dzisiaj chyba bede robic placki ziemniaczane bo nic mi sie nie chce dzisiaj robic :-) moj A. ma miesko a ja jakos nie mam na miesko ochoty :oo2:
 
ja dzis makaronik, ale jutro to juz chyba nalesniory ze szpinakiem i pieczarkami i moze do tego kurczaczka zrobie? hmm hmm dzis makaron z sosem napoli mniam:D
 
Ssabrina i u mnie placki ziemniaczane, ale zastanawia mnie to co napisalas - ze nic ci sie nie chce robic? To jak robisz placki? :-p Bo u mnie takie standardowe to jest mnustwo roboty - obraz 2 kg ziemniakow, zmielic w blenderze, zlożyć w calość, usmażyć, posiekać pieczarki i zrobic z nich sos. Mam dopiero ziemniaki obrane wiec czuje ze godzina roboty przedemna :confused2:
 
A ja dzisiaj zrobiłam żeberka których nie jadłam oczywiście, bo mięsa nie ruszę,więc na obiad jadłam ziemniaki z sosem :p hehe... no i już loda oczywiście też w muciłam.
 
nimfii placki ziemniaczane to ja tak tylko dla siebie bo moj to pare zje i to wszystko a tak to ja natre z 5-6 ziemniaczkow i tyle,gora 30minutek i mam juz placuszki gotowe :-D a dzisiaj placuszki zajadalam ze smietanka bez sosow jakos nie mialam ochoty na sosy a i bardziej mialam ochote na smietane :-) No a moj A. mial w sumie miesko :-)
 
Ja to lubię placki ziemniaczane, ale tylko z śmietaną, ja wogóle śmietane lubię :) sama naszła mnie ochota, ale nie chcę mi się trzeć jak nie wiem, dziewczyny nie kuście tak, ostatnio nimfii pisała o łazankach i robiłam po 30 min hehehe... A dzisiaj to o 5 już wmuciłam kanapkę z makrelą i o 8 loda big milka :p
 
reklama
Loda to i ja wczoraj kupilam. Mam jeszcze na dzis. Lodami z bita smietana moglabym sie zajadac codziennie :D

Ssabrina a u mnie wczoraj obiad byl na 19 :p Najpierw Maciek przeszkadzal, potem mąż miał chętkę na małe conieco w sypialni i tak to się opuźniało. Zrobiłam w sumie z 30 placków z 2kg ziemniaków i mam obiad na dzis. Wczoraj jadlam z sosem pieczarkowym a dzis ze smietanką. Też wole jeść ze śmietanką niż z sosem.


Moze uznacie że jestem niedobra i złośliwa że robie Wam smaka ale też poddaje pomysł na smaczny obiadek ;)
Dzis w planach pieczenie ciasta - babki ucieranej i keksa. Chce zrobic to juz bo keks i tak zjemy w ciagu 2 dni :D Jeszcze przed świętami.
 
Do góry