reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy i rady dla majowych mamuś

kochane mamy ! lilusia dostaje na dobranoc cycusia po kąpieli (przed kapiela dostaje kaszke jaglana z owockiem ) i spi niestey niedlugo budzi sie po 2,3 h i znowu cycus potem znowu zasypia i budzi sie takze wstaje do niej ok 3 razy w nocy Najczesciej juz o 6 jest wyspana i chce sie bawic A jak Wasze maluchy Śpia dluzej w nocy a jesli tak to czy dostaja cycusia czy butelke ktora ich tak trzyma Zastanawiam sie czy na noc nie podac malej butelki ?? PROSZE O RADY:-)
 
reklama
Czyżby imienniczka mojej Lilii? :-)

Otóż u nas jest inaczej.
Lilianka zasypia około 21 po kąpieli i cycusiu (je na razie tylko słoiczki raz dziennie) i śpi nieprzerwanie do około 7. Czasami wstanie o 6:40 a czasami o 8:20. Nie wiem od czego to zależy.
Jak wstanie około 7 to dostaje cycka i razem śpimy jeszcze do 9-9:30 a jak około 8 to już raczej nie gnijemy dalej w łóżku. Chociaż czasami się zdarza (tak jak wczoraj) pospać do 11.
W ciągu dnia są 2 drzemki - jedna około 11-12 pólgodzinna, w porywach do godziny i druga około 15 (1-3 godzinna)
Tak to jest u nas :tak:
 
ojejku tylko pozazdroscic:) moja lilusia tak spala jak byla mniejsza teraz to juz duuuza dziewczynka 8500 i 78cm wzrostu raczkuje i powoli wstaje moze dlatego potrzebuje wiecej jedzonka a moze chce mamusie sama nie wiem A moze tak jak mowisz kazde dzieciatko jest inne i przez to takie cudowne:)))
 
wymioty rozróżniam po zapachu, niestety czuć ten kwas... i niestety nie zauważyłam żadnej prawidłowości jednego dnia jest więcej drugiego mniej, czasem wcale...zazwyczaj Czaruś je na pół leżąco i za każdym razem biorę go do odbicia...ale potem znowu coś mu wyleci...
 
hej
Dzieki Waszym radom moja mala szybciej zasypia ale i tak budzi sie o 12 zeby zjesc mleczko od mamusi.......co radzicie moze na noc podac jej jakas kaszke zeby dluzej spala?a jaka polecacie?i czy podac w butelce czy lyzeczka?

dzieki z gory za pomoc
 
mam fajnego linka, może się przyda któreś. wstawiam go tutaj i na głównym wątku ;-):tak:
dbam o zdrowie - portal o zdrowiu i apteka online - www.doz.pl


jest to taka apteka internetowa gdzie składasz zamówienie na leki a płaci się przy odbiorze (tak czytałam na innym forum że tak się robi - ja jeszcze tego nie testowałam). zaleta to - duży wybór i bardzo niskie ceny.


 
wITAM NIE UDZIELAM SIĘ ZA CZĘSTO NA WĄTKU ALE WAS PODCZYTUJE:zawstydzona/y:
MÓJ SYN MA WODNIACZKI NAJĄDERKACH Z JEDNEGO JUZ ZESZŁO;-)
ALE MARTWIŁAM SIĘ WIĘC ZROBIŁAM usg i wszytko jest ok więc się uspokoiłam, a nie wiem nic o wędrujących jąderkach:sorry:
pozdrawaim
 
reklama
Do góry