reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Obawy i rady dla majowych mamuś

Chciałam Wam pokazać na co uważać kupując ciuszki.:szok:
 

Załączniki

  • rozne.jpg
    rozne.jpg
    16,6 KB · Wyświetleń: 64
reklama
Tak to jest przy masowej produkcji - dobrze ze zauwazyłam przed załozeniem
Mogła sie ładnie pokłuć:baffled:
 
AgA
Dokładnie takie samo coś znalazłam przy jednym z naszych ciuszków :baffled:
No i już 2 razy mi się zdarzyło, że jedna z tych zapinek odpadła :shocked2:
 
ochhh - AgA - niestety glupota ludzka nie zna granic, a jeszcze gdy wiaze sie to z masowa produkcja, to juz w ogole.. Dobrze, ze My jako mamusie mamy glowę na karku i czujniki w dloniach:tak::happy2:
 
jestem juz na 99% pewna, ze moja Jaga ma skaze - na buzi pojawily sie suche plamy (najgorzej jest w okolicach uszu, na polikach i na brwiach):-:)-:)-(.

Powoli pojawia sie nam tez i ciemieniucha - smarujemy glowke oliwa z oliwek (ponoc pomaga),a rano wyczesujemy i myjemy glowke szamponikiem.

Jutro ide z Niunia do dermatologa/alergologa - zobaczymy co lekarz powie.

Trzeci dzien jestem na diecie "skazowej" - ale poprawy w wygladzie buzi brak:-(
 
Witam czytam Was czasmi jak czas pozwla. Moja Nataszka urodziła sie 19 maja. Mam pytanie do mam które podejrzewają skaze, jak wam sie to objawia? bo u nas są straszne kolki wysypka na buzi, ulewanie, od dwóch dni odstawiłam nabiał tylko co tu jeśc. Stosuje krople na kolik sab simplex i probiotyki biogaia wydaje mi sie że jest lepiej. Napiszczie cos wiecej na ten temat.
 
Hej mamusiki. Mam malego problema :( a wlasciwie moje dziecko. Od 7 dni nie bylo kupki i nie wiem co mam robic. Czytałam ze czasem dzieci na cycu potrafia nie robic dlugo kupki ale zeby az tydzien??:( moze ktoras z was ma jakas rade?
 
reklama
patusia 7 dni to długo możesz dać małej czopka glicerynowego.jak włożysz do pupki to ściśnij pośladki do siebie bo może czopek wyskoczyć jak go włożysz:))))
 
Do góry