reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Obawy i rady dla majowych mamuś

reklama
Ja na ropiejące oczka stosuje świetlik,pediatra mi mówiła,że rumianek uczula większość dzieci

U mnie w ruch szła mocna esencja herbaciana. Rumianku tez nie używałam bo też mi mówiono o uczuleniach.Starszak był skazowcem i nie mogłam używać ziół.Tomkowi jeszcze nic się nie przypałętało.
 
A jak wygląda u waszych pociech ze smoczkami??czy odzwyczajacie już swoje pociechy od niego?bo ja mam dylemat czy jest już na to odpowiedni moment.
 
A jak wygląda u waszych pociech ze smoczkami??czy odzwyczajacie już swoje pociechy od niego?bo ja mam dylemat czy jest już na to odpowiedni moment.

u nas problem odpada, bo my smoczka nie używamy... używaliśmy, ale Natasza sama zrezygnowała jak miała 3 miesiące. widocznie doszła do wniosku, że nie potrzebny jej silkon w buźi, z którego nic nie leci:sorry:... ale powiem na przykładzie szwagierki i jej córki - dobrze tu znanej - Antosi:-D. Mała Antoninka - ma 17 miesięcy skończone i smoka dalej ciągnie i nikt nie myśli, aby ją oduczać... poza tym Antosi nikt nie sadza na nocnik, no i Antosia nie chodzi - oczywiście... ale ma kolczyki:tak:...
przepraszam nie mogłam się powstrzymać:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y::-D:-D:-D:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:!!!
 
ejjj Marzenko, ja wiem, ze to sa obawy o majowe dzieciaczki... ale jak to... Antosia jeszcze nie chodzi????? SZOK!!!

a co do smoka - moja w ogole nie jest na niego nauczona... jak jej dajemy to sie najzwyczajniej nim bawi :-D:-D:-D - i zaraz wyrzuca;-)
 
Antosia górą.
To może Ja też się wypowiem ,a co:cool2:
Filip sam odrzucił tak jak Nataszka w wieku 3 miesięcy.Wiktoria doiła do roczku ,jak przegryzła to więcej nie dostała:tak:.A smoka używała tylko i wyłącznie do usypiania,przepraszam ale denerwują mnie rodzice którzy używają smoka jako uspakajacza do zatkania buźki:dry: a potem dziecko się uzależnia i już nie może rozstać ze smokiem i lata taki 3-4 latek ze smokiem w buźce:no:.Przepraszam jak kogoś uraziłam ale tak uważam.
 
reklama
Do góry