reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Obawy i rady dla majowych mamuś

Madziu - a u nas kupka pojawia się co 1-2 dni... I jest to zazwyczaj 1 sztuka na dobę (ale zdarzają się i 2). Konsystencja twardawa ("plastyczna");-)
 
reklama
Madziu u nas tez jest 1 czasem 2 dziennie ale bardziej stalej konsystencji, ale slyszalam ze przy zabkowaniu zdazaja sie zadkie kupki moze tu jest przyczyna ???
 
aga-k-m- oj bidulko zycze jak najmniej zmartwien:/

m&m- ja swojego wieczoru nie mialam bo moj maz jako tako nie mial tu kolegow ,, przeprowadzil sie dla mnie do mojej miejscowosci i wynajmowal pokoj.. wiec zeby mu przykro nie bylo tez nie robilam,, pozniej mielismy miec razem wieczor panienski ale wkoncu szkoda nam bylo kasy.. mnie przyjaciolka zrobila juz po lsubie zalegly wieczor panienski- to bylo mile,, przyniosla slodkosci i winko i tak sobie gaworzylysmy popijajac % fajnie bylo i to zapamietam jako wiecozr panienski:)

ja tez jeszcz epita nie roziliczylam..:// jakos nie chce mi sie do tego zabrac..:/

a dziewczyny powiedzicie mi jakich uzywacie chodzikow??? czy wogole uzywacie,, bo my mamy taki najprostszy i moja rehabilitanka powiedziala ze absolutnie mam nie dawac kuby do chodzika, moze byc pchac lub jezdzidelko.. hmmm
 
aga-k-m- oj bidulko zycze jak najmniej zmartwien:/

m&m- ja swojego wieczoru nie mialam bo moj maz jako tako nie mial tu kolegow ,, przeprowadzil sie dla mnie do mojej miejscowosci i wynajmowal pokoj.. wiec zeby mu przykro nie bylo tez nie robilam,, pozniej mielismy miec razem wieczor panienski ale wkoncu szkoda nam bylo kasy.. mnie przyjaciolka zrobila juz po lsubie zalegly wieczor panienski- to bylo mile,, przyniosla slodkosci i winko i tak sobie gaworzylysmy popijajac % fajnie bylo i to zapamietam jako wiecozr panienski:)

ja tez jeszcz epita nie roziliczylam..:// jakos nie chce mi sie do tego zabrac..:/

a dziewczyny powiedzicie mi jakich uzywacie chodzikow??? czy wogole uzywacie,, bo my mamy taki najprostszy i moja rehabilitanka powiedziala ze absolutnie mam nie dawac kuby do chodzika, moze byc pchac lub jezdzidelko.. hmmm


No więc my nie używamy. Już mieliśmy dysplazję i szerokie pieluchowanie. przeraża mnie wizja rozpórek, więc chodzika nie kupuje. Mamy pchacza, ale Julek bawi się tylko panelem.
 
U nas chodzik też odpada właśnie ze względu na stawy biodrowe. Mój starszak miał aparat przez kilka miesięcy więc wiem czym to pachnie.
 
Dobry:crazy:.

po drugie chandrę mam, więc proszę "mię" rozweselić. :-(
A proszę bardzo.Nie wiem czy cie rozsmeszy ale ja ostatnio wyłam ze smiechu:
Radio Maryja- (nie zawsze) katolicki głos w Twoim domu... - Wiatraczkowate życie - Onet.pl Blog

po czwarte co by zapodać jakiś temat na wieczorne pogaduszki do piwka, zarzucam temat: "wieczór panieński" czyli czy miałyście, jaki, jak było? no już wspominać baby bo ja ciekawa jestem...
Mój wieczór panieński był tak udany,że przyjaciółki dwa dni się leczyły:-D.
A wiecie, ze jutro dzien teściowej? a 10 marca dzień mężczyzny? Oczywiście wiem, że 8 marca bujamy się z goździkami, ale przeglądam mój kalanedarz, patrzę, a tu takie rewelacje... i co dalej? :confused::confused::confused::confused::confused:

17 luty- Światowy Dzień Kota!
17 marca- PATRYKA! I zielone piwo rulezzz
18 marca- Dzień Słońca!
21 marca- Dzień Poezji!
27 marca- Dzień Teatru!
22 września- Dzień Bez Samochodu!
30 września- Dzień Chłopaka!
25 listopada- Dzień Pluszowego Misia!

to jest to co najciekawsze w moim kalendarzu:nerd::rofl2::laugh2::laugh2:

a jak Wam dzionek mija?
Boski kalendarz:-D:-D:-D
a dziewczyny powiedzicie mi jakich uzywacie chodzikow??? czy wogole uzywacie,, bo my mamy taki najprostszy i moja rehabilitanka powiedziala ze absolutnie mam nie dawac kuby do chodzika, moze byc pchac lub jezdzidelko.. hmmm
Tikanisku nie chce sie mądrzyc ale jak bym zapomniała na twoim miejscu o chodziku.Chodząc do poradni z Mateuszem dość się napatrzyłam na dzieci poszkodowane przez ten diabelski sprzęt. Dysplazja stawów biodrowych może być początkiem naprawdę poważnych schorzeń gdy malec dorośnie. Co do pchacza to fajny pomysł.My mamy taki:
FISHER PRICE EDUKACYJNY CHODZIK PCHACZ K9875 + BON
I Filip bardzo ładnie przy nim człapie i lubi się bawić panelem:-)
 
a ja mam chodzik (wczesniej wstydziłam się do tego przyznać, gdyż osobiście jestem przeciwniczką chodzików... ale to był prezent od Rodziców, i obiecali, że będą się z nim rozsądnie obchodzili - czyli Jaga jednorazowo jest w nim maxymalnie 10 minut). Nie wiem co to jest za firma... Zrobię fotkę to Wam pokaże. Najważniejsze, że jest sporadycznie w niego pakowana:sorry2:

Pchacza też mamy - z Fisher Price, ale póki co... nie jest on zbyt bezpieczny dla Jagi... :dry: Jak siedzi w nim ( w trybie jeździka) często przechylała się w tył i spadała na główkę, a w trybie pchacza zdarza się jej zamotać, bo nie widzi swoich nozek... boimy się, o jej ząbki... ze przez to zamotanie zostawi je na rączce pchacza...:baffled:
Najbardziej zainteresowana jest kulkami i koszyczkiem :-D
Fisher Price Chodzik jeździk DM-73499 :: Swiat-zabawek.pl
 
Ja też miałam kupić pchacza, ale już za późno, nie będę wydawać kasy. Filip dzisiaj już przechodzi cały pokój jestem z niego mega dumna,ale za to o wiele bardziej muszę uważać i pilnować na każdym kroku ,ale do roczku mam nadzieję opanuję tą umiejętność:szok::-D:-D.

Ej gdzie jesteście klub czynny,bo tak pusto:dry:
 
aga-k-m, aneteczka, monika, nina- ja tez postanowilam wkladac malego na max 20 min dziennie jak aga k m a tak bede mu dawala ten chodzik ale nie bede go wkladac tylko zeby sobie go pchal.. cos ala pchacz... bo na nowy sprzecior tego typu dla kubusia nas narazie nie stac:/

a u nas maly ma goracze a raczej mial najpierw 37,5 a za pol godziny ok 20 38... zaraz podalam lek przecigoraczkowy ( moniqsan nie nerwuj sie:p) robilam oklady przez ok 15 min i przed chwilka mierzylam i spadla do 37,4 takze chyba spada jeszcze zmierze przed moim pojsciem spac... ohh martwie tym moim malym brzadcem, ani kataru ani kaszlu i skad ta goraczka??:////
 
reklama
Hello,melduje się ze słoikiem nutelli w ręku:sorry2: tak na krótko bo planuje film na tvn oglądać:sorry2:

Tsarina...mi się podoba dzień pluszowego misia...pierwszy raz o nim słysze:-D;-)

Jeżeli chodzi o chodziki to my mamy i pchacza i chodzik(prezent) i powiem Wam że jak Aga używam sporadycznie,jak muszę coś zrobić a już nie mam pomysłu na moje dziecko:sorry2: a pchacz to jak dla niej niebezpieczna zabawka,ona jest szalona i mogłaby sobie dwa kły które posiada wybić:tak:;-)

No i od razu się chwale....młoda zaczyna mi się puszczać i robi kroczki w moim kierunku...z bananem na ustach:tak: Tylko że ona robi to jak szaleniec...leciiiii i bach w ramiona moje:crazy:
 
Do góry