reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nudności

no wlasnie... cos mnie zastanawia ze zaczynaja mi sie pojawiac mdlosci...moze to dlatego ze dzidzia rosnie i gdzies tam uciska na zoladek czy cos... mam jednak nadzieje ze nie spowoduje to znowu wymiotow bo nie dam rady... :no:
 
reklama
to ja chyba miałam więcej szczęścia bo mdłości miałam od jajeczkowania do konca 3 m-ca ale ani razu nie zwracałam, ciężko było w pracy wysiedziec bo wciąż mnie rwało i biegalam do wc, a miałam mdłosci całą dobę w nocy chwilami musiałam isc zjesc sucharka lub biszkopta. to mi pomagało i miętowa herbatka lub rumianek.
 
u mnie nic nie pomagalo..zadne sucharki, herbatniki, herbatki... a zjedzenie czegokolwiek wiazalo sie z wielkim wysilkiem... i niestety po 5 minutach znow ladowalo w wc
 
Witajcie. Ja podobnie jak Beata, miałam tylko mdłości od ok.8 tc do 14tc. Na szczęście nie wymiotowalam. Miałam za to jednocześnie wilczy apetyt, ktory ustabilizował sie ok. 4 m-ca. Nawet w nocy musialam sie przebudzic i coś zjeść bo nie mogłam zasnąć. Ale na mdłości pomagały mi banany i mięta.:eek: Nie ma rady trzeba to przetrzymać. teraz jestem w 30tc i zamiast mdlości pojawiają sie inne dolegliwości ale cóż dziewczynki takie są uroki ciązy. Głowa do góry!!!
 
Jednym kobietka pomaga imbir ciasteczka imbirowe innym np sucharki zanim wstanie się z łóżka a innym zaś nic nie pomaga tak jak jest to w moim przypadku. Przyznaje że na początku było gorzej a zaczęło się to w 7 tyg teraz mam jedynie mdlosci tylko rano ale jednak męczy to niesamowicie. Raz parę dni czułam się bardzo dobrze i sądziłam że to przeszło ale teraz znów to samo. Wiem że to męczące ale trzeba jakoś wytrzymać skoro nic nie pomaga.
 
No właśnie mi też nic nie pomaga ale nie próbowałam herbatki miętowej ale czy w ciąży można ją pić bo tak jest dużo ograniczeń co do jedzenia i picia że już sama nie wiem.
 
witajcie ja mialam mdlosci i wymiotowalam tylko pare razy okolo 11 tygodnia ale to co teraz sie dzieje to mnie przeraza od tygodnia wymiotuje codziennie rano cale pierwsze sniadanie:baffled: okropnie sie z tym czuje pracuje na rano i musze letac okolo 7 rano w pracy do kibelka zeby sobie ulzyc:-( juz nie wiem co robic
 
reklama
Do góry