reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

Majmaj omg ale piękny i ten kolor też boski. Pasowałby do mojego pokoju. Zastanawiam się tylko czy ten brak podłokietników będzie ok do karmienia?

Ojejku gratulacje, to musi być super uczucie, zaraz siadam do komputera żeby dołączyć do Twojego grona 😬😄

Myślę,,że wogole nie będzie to przeszkadzać, bo jest szeroki. Szczuplutkie osoby usiada 2 obok siebie. Mam jeszcze poduszkę rogala, aby łatwiej dzidzie przystawić i siedzieć po turecku.
To jak jest wyprofilowany idealnie pod plecy to jakieś niebo.
 
reklama
Maj maj fajny ten fotel, ja się rozglądam też ale potrzebuje nieco mniejszy bo chce żeby jak najmniej miejsca zajmował i chyba się zdecyduje na takie niby krzesło niby fotel i chce żeby było obrotowe lub bujane 😉😉

Ale fajnie się tutaj dodaje zdjęcia 👍
 

Załączniki

  • bc604125-1697-45c3-9291-4a23ee38736f.jpeg
    bc604125-1697-45c3-9291-4a23ee38736f.jpeg
    24,7 KB · Wyświetleń: 25
  • 39687707-fd2f-4d9e-a057-efa8bc1dd808.jpeg
    39687707-fd2f-4d9e-a057-efa8bc1dd808.jpeg
    23,6 KB · Wyświetleń: 25
Właśnie widziałam, że dady jutro 1+1 gratis! Wczoraj oglądałam recenzje pieluszek dada, lupilu i pampers na YT 😅. Babka porównywała rozmiary 1 i 2 i wniosek był taki, że dada najmniejsze, lupilu największe, a między dada 1, a 2 nie ma różnicy w rozmiarze (w cm). Być może w tym wkładzie chłonnym jest w kroku różnica, ale tak to niby nie ma.

Ja się ciągle zastanawiam czy da się karmić bez fotela nie zabijając przy tym pleców 😅. Jestem niska (158) i w większości miejsc siadam po turecku bo inaczej nie sięgam do podłogi 😅 wiec w ogóle nie wiem jak będziemy się karmić. Mamy fotel bujany, ale trzymamy go w piwnicy bo nie mamy na niego komfortowego miejsca w mieszkaniu, wiadomo od biedy się wstawi gdzieś i damy radę, ale że tak powiem będzie to wyglądać z du*y. Natomiast jeśli ma mi to uratować plecy to nie ma to znaczenia.
 
Marta mnie dzisiaj dwójka moich pociech dojechała... najpierw nie mogłam zasnąć przez ciążowe dolegliwości, potem synek się strasznie rozkopał, o północy przyszła córka. W końcu koło 3 zasnełam bo mały zakończył dyskoteke to o 4:20 wróciła zapłakana córka i tak już z nią siedziałam do 7 do wyjścia do przedszkola, a mały jak ją usłyszał to też zaczynał mega mocno kopać... a koło 23:00 przyszedł mail, że mają ospe w przedszkolu więc czekamy na wyrok 🙄😮‍💨
 
Ja dziś też zamawiam ostatnie rzwczy na Gemini i matwracyk i wyprawa gotowa :) torba spakowana, ale również wypisuje się z sierpnia. Mogę rodzić po 06.09 - ciąża donoszona i ostatnia impreza weselna będziw odhaczona 😅

Chociaż myślę, żw sporo nas się właśnie w sierpniu rozpakuje :)
 
Co do fotela to orzy córce miałamnuszaka i źle mi się karmiło. Teraz chcę po prostu fotel do pokoju córki i czasami tam karmić, ale kompletnie nie mam pomysłu jaki...
 
Aaga34, ospa wspolczuje. U nas tylko bostonka ale to tez upierdliwe. Wczoraj w nocy z latarką oglądałam buzie synka czy aby te kropki to nie bostonka :-D no ale jednak chyba nie.

Co do rozpakowania sie ja juz cos wstepnie rozmawialam, ze 12.09 i tak sobie zyczę, nie wczesniej
 
Bostonka, to kropki byłyby tylko na rękach i stopach i w buzi.

Ja, przy żadnym Bombelku nie miałam fotela.

Dzwoniłam przed chwilą do szpitala i wpisali mnie 19 przyjęcie 20 CC. Oczywiście jak będę awaryjne wypadki to spadam na kolejny dzień.
Mąż może być podczas CC.
Podobno jak wszystko jest dobrze, wypisują po 48h.
 
reklama
W ogóle te choroby przedszkolne to lipa, bardzo boję się tych pierwszych miesięcy i chyba pierwszy miesiąc córka zostanie w domu... ale z drugiej strony boję się wtedy jak ogarnę dwójkę w domu 🤨
 
Do góry