reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Nowy początek - wrzesień 2024

Właśnie widziałam, że dady jutro 1+1 gratis! Wczoraj oglądałam recenzje pieluszek dada, lupilu i pampers na YT 😅. Babka porównywała rozmiary 1 i 2 i wniosek był taki, że dada najmniejsze, lupilu największe, a między dada 1, a 2 nie ma różnicy w rozmiarze (w cm). Być może w tym wkładzie chłonnym jest w kroku różnica, ale tak to niby nie ma.

Ja się ciągle zastanawiam czy da się karmić bez fotela nie zabijając przy tym pleców 😅. Jestem niska (158) i w większości miejsc siadam po turecku bo inaczej nie sięgam do podłogi 😅 wiec w ogóle nie wiem jak będziemy się karmić. Mamy fotel bujany, ale trzymamy go w piwnicy bo nie mamy na niego komfortowego miejsca w mieszkaniu, wiadomo od biedy się wstawi gdzieś i damy radę, ale że tak powiem będzie to wyglądać z du*y. Natomiast jeśli ma mi to uratować plecy to nie ma to znaczenia.
właśnie zastanawiałam się czy brać 1 czy 2, ale pójdę w 2 odrazu . Twój wpis bardziej mnie przekonał do 2 😁
 
reklama
Marta mnie dzisiaj dwójka moich pociech dojechała... najpierw nie mogłam zasnąć przez ciążowe dolegliwości, potem synek się strasznie rozkopał, o północy przyszła córka. W końcu koło 3 zasnełam bo mały zakończył dyskoteke to o 4:20 wróciła zapłakana córka i tak już z nią siedziałam do 7 do wyjścia do przedszkola, a mały jak ją usłyszał to też zaczynał mega mocno kopać... a koło 23:00 przyszedł mail, że mają ospe w przedszkolu więc czekamy na wyrok 🙄😮‍💨
zmiana pogody znowu to problemy ze spaniem. Teraz potrzebujemy snu i takie akcje najmniej potrzebne , ale nic nie zrobimy. Młody co chwile mi wstawał w nocy, sporo pił . Teraz też marudzi że czoło go boli.
W przedszkolu był ostatni raz tydzień temu , więc z niego raczej nic nie przywlókł. A co do ospy to szczepiłaś dzieci ?
 
Co do karmienia, to ja na pewno na leżąco. Inaczej nie umiem a fizjo powiedziała mi, że bardzo dobrze. Tak powinno się karmić.

Dzisiaj zaparkował jakiś idiota tak blisko mnie, że musiałam z tym brzucholem wsiadać od strony pasażera i skakać po siedzeniach. 🤦
 
właśnie zastanawiałam się czy brać 1 czy 2, ale pójdę w 2 odrazu . Twój wpis bardziej mnie przekonał do 2 😁
w sumie te dady 1 są pakowane po 26 szt., na dobę z tego co czytałam, bo już nie pamiętam, na początku idzie od 8 do 12 szt.więc w sumie paczka na maks 3 doby więc ja zaopatrzę się chyba w 2 op. Dad 1
 
Właśnie widziałam, że dady jutro 1+1 gratis! Wczoraj oglądałam recenzje pieluszek dada, lupilu i pampers na YT 😅. Babka porównywała rozmiary 1 i 2 i wniosek był taki, że dada najmniejsze, lupilu największe, a między dada 1, a 2 nie ma różnicy w rozmiarze (w cm). Być może w tym wkładzie chłonnym jest w kroku różnica, ale tak to niby nie ma.

Ja się ciągle zastanawiam czy da się karmić bez fotela nie zabijając przy tym pleców 😅. Jestem niska (158) i w większości miejsc siadam po turecku bo inaczej nie sięgam do podłogi 😅 wiec w ogóle nie wiem jak będziemy się karmić. Mamy fotel bujany, ale trzymamy go w piwnicy bo nie mamy na niego komfortowego miejsca w mieszkaniu, wiadomo od biedy się wstawi gdzieś i damy radę, ale że tak powiem będzie to wyglądać z du*y. Natomiast jeśli ma mi to uratować plecy to nie ma to znaczenia.
Nowanna ja już wiem że po dwójce moich dzieci nie będę już taka głupia i fotel musi być, bo karmienie na skraju łóżka to dramat dla pleców. Mały będzie ale musi być 👍 chyba też się skusze na te dady jutro 😉
 
w sumie te dady 1 są pakowane po 26 szt., na dobę z tego co czytałam, bo już nie pamiętam, na początku idzie od 8 do 12 szt.więc w sumie paczka na maks 3 doby więc ja zaopatrzę się chyba w 2 op. Dad 1
Dokładnie tak na start do szpitala mam dade1 malutka paczka akurat na 3 dni starczy, potem pampers 1 z darmówek on jest jak 1,5 dady, potem mam 2 paczki dada2, a potem się zobaczy ale pewnie wjedzie 3.
Mam jeszcze paczkę babydrem1 ale one większe od dady2 ;-)
 
Ja planuje jutro wziąć dada 1 i dada 2, ale co z tego wyjdzie to się okaże w biedronce rano 🫣.

Dziewczyny, a powiedzcie, robicie jeszcze hybrydy na dłoniach? Zastanawiam się czy jest sens bo sama bym robiła i niecierpie tego, a później jeszcze to ściągnąć przed porodem i tak nie wiem sama czy mi się opłaca 😅.
 
Ja planuje jutro wziąć dada 1 i dada 2, ale co z tego wyjdzie to się okaże w biedronce rano 🫣.

Dziewczyny, a powiedzcie, robicie jeszcze hybrydy na dłoniach? Zastanawiam się czy jest sens bo sama bym robiła i niecierpie tego, a później jeszcze to ściągnąć przed porodem i tak nie wiem sama czy mi się opłaca 😅.
Nowanna ja po weekendzie zdejmuje i już nie robię. Niech dojdą do siebie te paznokcie.

Też jutro kupie dwie paczki 1 i dwie paczki 2. Więcej nie biorę bo nie wiem czy młody zaajceptuje.

Marta nie szczepiliśmy ma ospę.
 
Ja planuje jutro wziąć dada 1 i dada 2, ale co z tego wyjdzie to się okaże w biedronce rano 🫣.

Dziewczyny, a powiedzcie, robicie jeszcze hybrydy na dłoniach? Zastanawiam się czy jest sens bo sama bym robiła i niecierpie tego, a później jeszcze to ściągnąć przed porodem i tak nie wiem sama czy mi się opłaca 😅.
w ogóle mi się nie trzyma w ciąży hybryda, po tygodniu podchodzi powietrzem. Wczoraj miałam trochę stresów i ją zerwałam🫣 bo już i tak w połowie odchodzilo samo. O dziwo paznokcie twarde po tych torturach, chyba nie robię już, chociaż jak patrzę na te naturalsy to 🤮 ale moja kosmetyczka robi tylko żele a ja już raz sama je zdejmowałam i podziękuję
 
reklama
Hej! Ja już po szczepieniu na rsv i wizycie u gino. W Przychodni wszyscy na urlopach więc jakaś starsza dr była na zastępstwie. Czekałam z moim 7latkiem 25 min tylko po to żeby wejść powiedzieć że ja na szczepienie, odpowiedzieć na pytanie czy dobrze się czuję i wyjść🤦🏻‍♀️ nawet mnie nie osłuchała.
Mały waży 2100, szyjka ok, brak rozwarcia ale bardzo nisko ma głowę więc mam więcej odpoczywać. I trochę jestem w szoku bo umówiła mnie na za 4 tyg. To będzie 29sierpnia czyli na 19 dni przed planowaną cc. Trochę późno nie?

Ja trzymam mocno zaciśnięte nogi bo przeciwciała ponoć wytwarzają się do 6 tygodni. A skoro już zapłaciłam te 800 zł to głupio byłoby gdyby dzieciak nie skorzystał 😂😂
 
Do góry